Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Reminder 1.3.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wise Reminder – Günlük İşleri Hatırlatma Programı

 

Wise Reminder, bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz günlük işleri hatırlatma programı. Günlük işleri hatırlamak için oldukça kullanışlıdır.

Yoğun tempo içerisinde bazen çok önemli olduğu halde, yapılması gereken işleri ve randevuları unuttuğumuz olur. Hatta telafisi imkansız bu tür unutkanlıklar, işlerimize zarar verebilir. Böyle şeyler yaşamamak adına, teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanmak en doğru şey olabilir.

Kullanımı oldukça kolay ve basit bu program sayesinde yapılacak işleri unutmamak için dilediğiniz gibi zamanlayabilirsiniz. Wise Reminder  ile hatırlamanız gereken işleri zamanlamak için, eylemlere göre kategorize etme imkanı sağlar. Böylece bir iki tıklama ile, bu hatırlatıcı programı zamanlamak son derece kolaydır.

Eğer biraz meşgulseniz veya o zamana kadar bitmemiş bir işiniz varsa, hatırlatıcıyı 5 dakika veya 2 saat gibi bir süre seçerek erteleyebilir ve ardından me Bana daha sonra hatırlat ’seçeneğini tıklatabilirsiniz. Bu özellik, alarmı devre dışı bırakmanıza veya “erteleme” modunda tutmanıza olanak tanır, bu da programı size birkaç dakika içinde tekrar hatırlatmasını sağlar.

Sistem tepsisi üzerinden sessizce çalışan bu program, sistem kaynaklarınızı zorlamayacaktır. Zamanladığınız görev süresi tamamlandığında, daha doğrusu hatırlama zamanı gelen eylem için süre tamamlandığında, açılan bir pop-up pencere ile sizi uyaracaktır. Dilerseniz hatırlatma süresini ileri ki saatlere erteleyebilirsiniz.

Wise Reminder yükleyicisinin boyutu yalnızca 1 MB’tan azdır. Bir görev oluşturulduğunda arka planda sessizce çalışacak ve çok az sistem kaynağı tüketilecektir. Windows 10 ve diğer Windows işletim sistemlerinde, Windows XP ve üstü işletim sistemlerinde harika çalışmak için geliştirilmiş ve tam olarak test edilmiştir. Sahip olduğunuz bilgisayar türü ne olursa olsun sorunsuz olarak kullanacağınız bir programdır.

 

Wise Reminder

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Wise Reminder 1.3.2 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları