Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Reminder ikon

Wise Reminder 1.3.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Wise Reminder – Yapılacaklar Listesi Hatırlatma Programı

 

Wise Reminder, çeşitli randevuları, yıldönümlerini veya temel günlük işleri  hatırlamak için kullanacağınız küçük ve kullanışlı bir yardımcı hatırlatma programı.

Yoğun tempo içerisinde bazen çok önemli olduğu halde, yapılması gereken işleri ve randevuları unuttuğumuz olur. Hatta telafisi imkansız bu tür unutkanlıklar, işlerimize zarar verebilir. Böyle şeyler yaşamamak adına, teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanmak en doğru şey olabilir.

Wise Reminder , önemli olaylar, görevler ve randevular hakkında sizi bilgilendirmek için tasarlanmış kendi kişisel yazılım asistanınızı sağlar. Verimliliklerini artırmak ve işlerinde daha verimli olmak için günlük görevlerini daha kolay organize etmelerine yardımcı olabilecek bir araca ihtiyaç duyan meşgul kullanıcılar için kullanışlıdır.

Wise Reminder’ın dayandığı ilke oldukça basittir. Uygulama masaya yeni bir şey getirmez, ancak kullanıcıları günlük rutinler hakkında uyarmak için kullanışlıdır ve bir program düzenlemelerini kolaylaştırır. Program, tamamlanmamış ve tamamlanmış olmak üzere iki farklı grupta sınıflandırılan tüm görevleri, takvimi daha kolay yönetmeyi amaçlayan bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu ara yüzü ile birlikte bu özellik, onu yeni başlayanlar için sezgisel ve uygun hale getirir.

Görevin kısa bir açıklamasını yazmanız, saati ve tarihi ayarlamanız ve tekrar modunu yapılandırmanız gerektiğinden, yeni bir görev eklemek yalnızca birkaç tıklama meselesidir. Tüm aktif hatırlatıcılar, her öğe için doğru bir geri sayım sayacıyla birlikte ana pencerede düzgün bir şekilde görüntülenir.

Uygulama, çalışmanızı kesintiye uğratmadan sistem tepsisinde sessizce çalışır. Bir giriş için süre dolduğunda, alarmı devre dışı bırakmanıza veya ‘erteleme’ modunda tutmanıza izin veren bir açılır pencere görüntülenir; bu, programı belirli bir dakika içinde size tekrar hatırlatması için ayarlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wise-Reminder

KULLANIM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Wise Reminder 1.3.7 YAPILAN YORUMLAR