Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Defender_Control_ikon-removebg-preview

Defender Control 2.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 3,50 out of 5)
Loading...

Defender Control – Windows Defender Kapatma Programı

 

Defender Control, gerektiği hallerde windows defender programını kapatmak için ve daha sonra tekrar açmak için kullanacağınız ücretsiz bir programdır.

Vista’dan bu yana, Windows Defender Windows’a dahildir. Bilgisayarınızı virüsler, casus yazılımlar ve diğer olası istenmeyen yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımlardan (kötü amaçlı yazılımlar) korumaya yardımcı olmak için arka planda çalışan küçük bir yazılım parçasıdır.

Bazı casus yazılım koruması hiç olmadığı kadar iyidir. Sonradan kurmak isteyeceğiniz bir Antivirüs Programı ile windows Defender arasında bir çakışma olabilir. Bu çakışmayı önlemek için Defender’in kapatılması doğru bir karar olacaktır. Zaten iki tane güvenlik programı çalıştırıyorsanız, muhtemelen değerli kaynakları boşa harcar, aynı anda birden fazla uygulamanın çalışmasına gerek yoktur.

Windows Vista ve sonraki sürümlerdeki tüm Defender sürümleriyle ilgili sorun, işletim sistemine entegre edilmesidir ve varsayılan olarak, kaldırılması için görünür veya gizli bir seçenek olmadan yüklenir. Birçok kişi, diğer yazılımları kullanmayı tercih ettikleri için sistemini devre dışı bırakmanın veya kaldırmanın yollarını arıyor. Örneğin Windows 8 ve 10’da Windows Defender’ı artık tamamen kapatamıyorsunuz. Programın gerçek zamanlı korumasını geçici olarak kapatabilirsiniz.

Ancak bir süre kapalı kalırsa Windows otomatik olarak yeniden açar. Microsoft’un bu bağlamda Windows Defender’ın davranışını değiştirme kararını neden aldığı belirsizdir. Ancak kesin olan şey, üzerinde çalıştıkları bilgisayarda kalıcı olarak devre dışı bırakmak isteyen kullanıcıları rahatsız edecektir. Defender Control, Windows 10’da Windows Defender‘ı tamamen devre dışı bırakmanızı sağlayan küçük bir Taşınabilir ücretsiz yazılımdır.

Defender Control VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Password : sordumDefender Control

Password : sordum

 

 

Yazan: meto

Defender Control 2.1 BENZER İÇERİKLER
Defender Control 2.1 YAPILAN YORUMLAR

 • meto
  10 ay önce

  Kontrollerimizde şifrenin doğru olduğu görülmüş ve teyit edilmiştir.

 • ahmet
  10 ay önce

  sordum şifresine yanlış diyor

 • Onur
  2 sene önce

  Teşekkürler

 • meto
  3 sene önce

  Değerli ziyaretcimiz…. yazilimara.com program indirme sitemizde bulunan Crack’li bir dosyadan dolayı hesabınızın çalındığını ve acilen size ulaşmamızı istemişsiniz. Bayram dolayısı ile şehir dışında olduğumuz için mesajınızı geç gördük. Bu yüzden özür dileriz. Konuyla ilgili olarak herhangi bir incelemeye dahi gerek olmaksızın, sitemiz içerisinde hack, crack ve warez nitelikte unsurların bulunmadığını ve bu yüzden herhangi bir crackli dosyadan ziyaretcilerimizin mağdur olamayacağını net bir şekilde ifade edebiliriz. Yaşadığınız sorunun başka bir sebepten olma ihtimalini yeniden araştırmanızı önermek isteriz. Yine bu konuda yardımcı olabileceğimiz biz ile ilgili bir durum olursa, yardımcı olmaya çalışırız. İyi günler.

 • SERVET SÜSEL
  3 sene önce

  SAYENİZDE HESABIM ÇALINDI BACKDOOR EKLENMİŞ CRACKLENMİŞ DOSYANIZ ŞUANDA BİLGİSAYARIM HACKLANDİ ACİLEN ULAŞIN BANA