Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ESET NOD32 Antivirus ikon

ESET NOD32 Antivirus 16.0.26.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

ESET NOD32 Antivirus  – Ödüllü Antivirüs Programı

 

ESET NOD32 Antivirus programı, korumada rekorlar kıran hızlı Antivirus teknolojisi  sayesinde,  internette geçirdiğiniz zaman kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz. Firma ve kişisel verilerinizi bu güvenlik teknolojisine emanet edin.

Kullanacağınız bu Antivirus programı, virüs ve spayware algılamada en güçlü ve güvenli yazılımlardan biridir. Web tarayıcılar yoluyla yapılan saldırıları önleyen gelişmiş özelliklere sahiptir.  Bu yazılım sürekli olarak İnternet kullanımıyla birlikte güvenliğinizi tehdit eden yeni virüslere karşı, yeni araçlar üreterek, güvenliğinizi en üst düzeye taşıyor. Birden fazla tespit yöntemi kullanarak, yeni çıkan tüm tehditlere karşı proaktif koruma sağlar. ESET NOD32’yi iyi bir ürün yapan nedir?

Tüm AV çözümlerinde olduğu gibi, bu yazılımın başarısının en büyük kısmı, birinci sınıf ve çok güvenilir güvenlik çözümleri sayesindedir (çok yakında değineceğiz). Bununla birlikte, dikkate değer başka yönler de var.

Örneğin, ESET NOD32’nin son derece kullanıcı dostu ve hiç de gösterişli olmayan GUI’si. Piyasadaki diğer AV çözümlerinin çoğu, çok sayıda hile ve her türlü şeffaflık efektine sahip modern GUI’ler sunarken, ESET yıllar boyunca sadeliğe sadık kaldı: net organizasyon, şık görünümlü panolar ve neredeyse sıfır dağınıklık. Bu, ürünün kullanılabilirlik açısından yüksek standartlarla başlangıç ​​seviyesinden güçlü kullanıcıya kadar tüm insanlar için mükemmel bir şekilde uygun olduğu anlamına gelir.

Bahsetmeye değer bir diğer husus, ürünün gerçekte ne kadar kaynak dostu olduğudur. Günümüzün AV çözümlerinin, özellikle orta katman veya daha eski bilgisayarlar söz konusu olduğunda, işlem hızlarını düşürmesi alışılmadık bir durum değildir. ESET NOD32 Antivirus, şüphesiz piyasadaki en hızlı ve kaynak dostu çözümlerden biridir.

Anti-Phishing teknolojisi ile, gizli bilgilerinizi ve şifrelerinizi elde etmeye çalışan, banka veya kurum siteleri gibi görünen sahte sitelere karşı sizleri koruma özelliğine de sahiptir. Özellikle Phishing sayfalarını % 99 engelleme özelliği ile altın ödüle layık görülen ödüllü bir yazılımdır. Uzun yıllardır bu konuda hizmet sunan Nod32, en kaliteli antivirüs programları arasında yer almakta olup, programın deneme sürümünü sitemizden sizlerde indirip kurabilirsiniz. Kısıtlı olan programın satış fiyatı 211.24 TL’dir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 

ESET NOD32 Antivirus

 

 

Yazan: meto

ESET NOD32 Antivirus 16.0.26.0 BENZER İÇERİKLER
ESET NOD32 Antivirus 16.0.26.0 YAPILAN YORUMLAR