Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Panda Free Antivirus (Panda Dome) 22.00.00

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Panda Free Antivirus – Panda Antivirüs Programı

 
Panda Free Antivirus, dünyada 30 milyon kullanıcısı olan ve bulut tabanlı çalışma özelliğine sahip en iyi antivirüs programlarından biridir.

Panda ürünleri, bağımsız değerlendirme platformlarında sürekli olarak test edilmektedir. Yıllardan beri bilinen en iyi antivirüs yazılımları sıralamasında olan ve son derece etkili olan yazılımlardan biridir. Kendiliğinden otomatik güncelleme ve akıllı tarama mantığı ile virüsleri en hızlı şekilde yakalama özelliğine de sahiptir. Panda Antivirus, aynı zamanda kablosuz ağınıza dışarıdan sızmaları da önleme özelliğine sahiptir. Son günlerde en ciddi tehditlerden biri olan fidye yazılımlar açısından da bu türlü koruma programları oldukça önemlidir.Panda Free Antivirus, hesabınızla ilişkili tüm Panda ürünlerini tek bir arayüzden yönetmenize yardımcı olacak merkezi bir uygulama olan Panda Dome ile birlikte dağıtılır Başka bir deyişle, Panda hesabınıza giriş yapmasanız veya böyle bir hesaba sahip olmasanız bile etkindir.

Bilgisayarınızı tüm zararlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma özelliğine sahip olan Bu program, bilinen en eski popüler antivirüs programlarından biri olarak, mutlaka arşivlerinizde olması gereken veya denenmesi gereken bir yazılımdır. Eski adı Panda Antivius olarak bilinen bu yazılım ile Cihazlarınızı, gizliliğinizi ve ailenizi koruyun Güçlü bir antivirüs programı arayanların seçenek olarak değerlendirebilecekleri bu yazılımın deneme sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirip deneyebilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 Panda Dome Advanced

Özellikler:

Fidye yazılımı dahil her türlü tehdide karşı antivirüs koruması
USB cihaz taraması ve koruması
Multimedya / Oyun Modu
PC Kurtarma Sistemi
Performans Optimizasyonu – Temizleme
VPN
Wi-Fi Koruması
Sanal klavye
Veri Kalkanı
Şifre Yöneticisi
Dosya Şifreleyici
Güvenli Gezinti
Uygulama kontrolü
Ebeveyn Kontrolü
Cihaz Takibi ve Hırsızlık Önleme
Yetkisiz erişime karşı Kişisel Güvenlik Duvarı
Dosya Öğütücü

 

 

Yazan: meto

Panda Free Antivirus (Panda Dome) 22.00.00 BENZER İÇERİKLER
Panda Free Antivirus (Panda Dome) 22.00.00 YAPILAN YORUMLAR