Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Folder Hider Free ikon

Wise Folder Hider Free 4.2.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wise Folder Hider  – Dosya ve Klasör Gizleme Programı

 

Wise Folder Hider, dosya ve klasörleri gizlemek sureti ile, dosya ve klasörlerin güvenliğini sağlayacağınız ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Wise Folder Hider  ile klasörleri gizlemek haricinde, resim, video, ses dosyaları ve metin belgeleri türündeki dosyaları gizleyebilir veya şifre ile koruma oluşturarak yetkisiz erişimleri engellersiniz. Şifre koruması sağladığınız dosyaların erişimi konusunda, sizin dahi şifrenizi unutmamanız gerekiyor.

Aksi takdirde dosyaları tekrar kullanamazsınız. Program sezgisel bir arayüze sahip olmakla beraber, klasör gizleme işlevselliğini sağ tıklama ile etkin hale getirebileceğiniz kolaylıklar sağlar.  Daha da iyisi, bu programı yüklerken, bağlam menüsüne otomatik olarak “Klasörü Gizle” adlı bir öğe eklenir. Kullanıcılar, dosyaları veya klasörleri programı başlatmadan sağ tıklatarak gizleyebilir.

Diğer klasör gizleyicilerden farklı olarak, gizli bir dosyayı veya klasörü değiştirmek söz konusu olduğunda, kullanıcıların onu göstermek, düzenlemek ve tekrar gizlemek zorunda kalmaları gerekmez. ‘Aç’ düğmesine bir kez tıklandığında gizli dosya veya klasör açılır, böylece görünür hale gelir. Sonra yasaklanmış gibi düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Düzenlemeyi tamamladığınızda, programı kapatın; dosya veya klasör otomatik olarak tekrar gizlenerek size ekstra adımlar kazandırır. Bu şaşırtıcı özellik, sık kullandığınız veya düzenlediğiniz bazı dosyaları gizlediğinizde oldukça kullanışlı olur.

Dosya ve klasör gizleme konusunda bir program arıyorsanız veya dosya klasör güvenliği sorununuz varsa, bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Wise Folder Hider

PROGRAM VİDEOSU

 Özellikler:

 Dosyaları şifreleyerek yetkisiz erişimlere karşı engellemek
 Dosyaların okunmasını engellemeyerek sadece değişiklik yapılmasını engelleme
 Farklı dosyalar için ayrı ayrı şifre oluşturma
 Kişisel kullanımınıza özgü tek şifre ile tüm dosyaları görüntüleyebilirsiniz.
 Sezgisel ve kolay kullanılabilen ara yüz.
 Ücretsiz

 

 

Yazan: meto

Wise Folder Hider Free 4.2.7 YAPILAN YORUMLAR
  • Mehmet
    3 sene önce

    Dosya güvenliği için düşünülebilir. Denedim baya memnun kaldım diyebilirim.

Program Videoları