Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Folder Hider ikon

Wise Folder Hider 4.4.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Wise Folder Hider – Dosya ve Klasör Gizleme Programı

 

Wise Folder Hider, önemli veya kişisel dosyaları, klasörleri veya USB Sürücülerini gizlemek ve daha sonra parola ile erişim sağlamak için kullanılan bir kişisel güvenlik programıdır.

Bilgisayarınızda varsayılan olarak tüm dosyaların güvenliği sağlanmaz. Çoğu belge bir parolayla korunabilir veya birden çok klasörün derinliklerinde saklanabilir, ancak yine de risk altındadır. Neyse ki, Wise Folder Hider gibi uygulamalar, hem gizleyerek hem de bir parola ayarlayarak önemli dosyaların güvenliğini sağlama için bir seçenek sunuyor.

Sisteminizde hızlı dağıtım

Kurulum süreci hızlı ve karmaşık değildir, bundan sonra aracın kilidini açmak ve yetkisiz erişimi önlemek için gerekli olan bir ana şifre oluşturabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırmak, üst araç çubuğuna yerleştirilmiş sezgisel simgelerin altında bulunan birkaç düğmeyle, çoğu alanın eklediğiniz öğelere ayrıldığı modern ve görsel olarak çekici bir ara yüz sağlar.

Dosyaları, klasörleri ve USB sürücüleri gizleme – kilitleme

Dosyaları veya klasörleri gizlemek için ana pencerenin üzerine sürükleyebilirsiniz. Ayrıca dosyaları açıp gizlemek veya bir parola ayarlamak için bağlam menüsü girişini açabilirsiniz. Bu sayede dosyaları gizleyebilir veya bunların gösterilmesi ve kilidinin açılması için gerekli bir anahtarı belirtebilirsiniz. Dosyalara ek olarak, tüm klasörleri ve USB sürücülerini gizlemek ve engellemek mümkündür. Yine de yerel bölümleri gizleme seçeneği yoktur.

Seçili öğeleri görüntüleme ve çalıştırma

Seçtiğiniz tüm dosyalar ve klasörler, kilit, durum ve çalıştırmayla ilgili bilgilerle birlikte ana pencerede görüntülenir. Ancak, bir öğeyi tekrar görünür hale getirmeyi seçtiğinizde, onu tekrar gizlemenize izin veren entegre bir seçenek yoktur. Giriş basitçe ana pencereden kaybolur ve tekrar sürükleyip bırakmanız gerekir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wise Folder Hider

 

 

Yazan: meto

Wise Folder Hider 4.4.3 YAPILAN YORUMLAR