360 Total Security ikon

360 Total Security 10.8.0.1382

360 Total Security – Ücretsiz Antivirüs Programı

 

360 Total Security, bilgisayar güvenliğiniz ve performansınız için birleşik bir çözümdür. “Tam Denetim” ile, bilgisayarınızın genel durumunu birkaç dakika içinde inceleyebilir ve tek bir tıklamayla en iyi duruma getirebilirsiniz.Bu program, diğer antivirüs programları karşısında farklı özellikler sunar.  Örneğin; bilgisayara virüs taraması yaptıktan sonra, bilgisayarın verimli çalışması ve bilgisayarın hızını arttırmak için optimizasyon seçeneği sağlar. Bu program, size en iyi Virüs algılama ve koruma özelliklerini sunmak için 360 Bulut Motoru, 360 QVMII ve Avira dahil olmak üzere ödüllü Antivirüs motorlarıyla entegre çalışır. Program son dönemlerde bilgileri ele geçirmek için kullanılan fidye yazılımlara karşı koruma sağlar.

360 Total Security

Başlıca fonksiyonlar aşağıdaki gibidir:

“Virüs Taraması” size üstün virüs algılama ve tehdit koruması sağlamak için 360 Cloud Scan Engine, 360 QVMII AI Engine, Avira ve Bitdefender’dan ödüllü antivirüs motorlarını entegre eder.

“Speedup”, sistem hizmetlerinizi optimize eder ve bilgisayarınızı daha hızlı başlatmak için öğeleri başlatır.
“Temizleme”, sistem performansını en üst düzeye çıkarmak için gereksiz dosyaları ve istenmeyen eklentileri kaldırarak disk alanınızı boşaltır.

360 Total Security ayrıca Araç Kutusunda önemli sayıda kullanışlı yardımcı programla birlikte gelir. Game Booster tüm PC kullanıcıları için en iyi oyun deneyimini yaratır. 360 TurboVPN çevrimiçi etkinliklerinizi korur ve coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırır; Connect 3.0, telefonunuzdan arkadaşlarınızın ve ailenizin bilgisayar sorunlarını gidermenize yardımcı olur. Ve keşfetmeniz için çok daha fazlası.

Sürüm 9’dan başlayarak, bu programın kullanıcıları, reklamsız bir deneyim, şık Canlı Tema ve daha özel indirimden yararlanmak için premium üyeliğe yükseltebilirler.

Program, sizi virüslerden ve siber tehditlerden koruyan bir güvenlik yazılımı değil, bilgisayarınızın güvenliğinden performansa bakmasını sağlayan bir bilgisayar sağlık görevlisi. İster çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, 7/24 sizin için oradadır ve her zaman ÜCRETSİZDİR.

PROGRAM VİDEOSU

Toplam Puan

Yazan: meto

360 Total Security 10.8.0.1382 BENZER İÇERİKLER
360 Total Security 10.8.0.1382 YAPILAN YORUMLAR