Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avast Free Antivirus ikon

Avast Free Antivirus 22.12.6044

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 3,50 out of 5)
Loading...

Avast Free Antivirus  – Ücretsiz Antivirüs Programı

 

Avast Free Antivirus, 1988’den bu tarafa piyasaya sunulduğundan yada ilk piyasaya çıktığından beri, dünyanın en çok güvenilen ve 200 milyonun üzerinde cihaz koruyan, dünyanın en popüler antivirüs programı olarak bilinmektedir.

Bu program, Sürekli kendini güncelleyerek ve sık aralıklarla bilgisayarınızı virüslere karşı tarayarak, güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır. Bugüne kadar biline en iyi antivirüs programları arasındaki yerini koruyarak, kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Online ödemelerde hırsızlığa karşı güçlü bir koruma öncelikli bir gerekliliktir. avast! SafeZone ile, online bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak ‘sanal pencerede’ yürütmek üzere ayarlayabilirsiniz. Böylece hassas işlemlerinizi yaparken yüksek güvenlik sağlamış olursunuz. Açık artırma siteleri, bilet satın alma işlemleri, otel ve uçak rezervasyonları, çevrim içi oyunlar veya para transferi işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.

Hacker‘lar genelde güncel olmayan uygulamaları, tarayıcıları, PDF okuyucuları vs hedef alır. Bu nedenle, birçok virüs ve malware tehlikeleri bu güncel olmayan uygulamaları fırsat bilir. Bu programları güncellemek güvenlik tehlikesi arzettiğinden önemlidir. Premier’in Yazılım Güncelleyicisi bunu sizin için otomatik olarak yapar ve, güvenlik açığı olan programların son versiyonunu kullanmanızı sağlar.

En gelişmiş koruma yazılımımız virüsler, fidye yazılımları, casus yazılımlar, sıfır gün tehditleri,  Wi-Fi ağı açıkları ve daha fazlasına karşı sistemi yormayan ve en güçlü korumanız olacaktır. Program test edip şimdiye kadar en beğendiğimiz bir çok Antivirüs programları içerisinden öncelikli olarak yer almaktadır. Bugüne kadar ücretsiz olarak dağıtılan bu yazılım, yine aynı şekilde ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor. Programı sitemizden ücretsiz ve aynı zamanda Türkçe olarak indirip kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Avast Free Antivirus

 

 

Yazan: meto

Avast Free Antivirus 22.12.6044 BENZER İÇERİKLER
Avast Free Antivirus 22.12.6044 YAPILAN YORUMLAR