Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

iSpy 7.2.6.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

iSpy – Webcam’i Güvenlik Kamerasına Döndürme

 

iSpy  yazılımını bilgisayarınıza yükleyip, ses ve hareket algılama özelliği kullanarak, webcam veya IP kameranızı güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz.

Evinizin odalarına veya iş yerinizi ofislerine yerleştireceğiniz webcam veya IP kameralardan, güvenlik amaçlı görüntü alabilirsiniz. Ses ve hareket algılama özelliği ile, herhangi bir hareket ve ses olduğunda kameralar devreye girerek görüntü alır ve kayıt eder. Program,  birden çok bilgisayar üzerinde çalışır ve  E-posta, SMS ve Twitter uyarı fonksiyonları ile uzaktan izleme özelliğine sahiptir.



Ses, Uzaktan Erişim, Network Audio Broadcasting Algılama,  Sınırsız Kameralar ve (IP ve USB kameralar dahil) Mikrofonlar, Hareket Algılama (3 tip), Hareket İşleme (4 tip), Kayıt ( iSpy Sunucusu), Parola Koruma, Masaüstü Kayıt, YouTube yükleme, SMS, Twitter ve daha birçok özelliklere sahiptir. Programın plaka tanıma, barkod okuma gibi sonradan indireceğiniz eklentiler ile ek özellikleri olacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu yazılım sayesinde bilgisayarınızın kamerası sizin kontrolünüzde olacaktır.

Programın buna benzer bir çok programlara göre ücretsiz olma farkı vardır. Evde yada ofiste olmadığınız zamanlarda, ev ve ofisinizi kameralar ile takip ederek güvenliğinizi sağlamak için, bu programı sitemizden indirip, ücretsiz olarak kullanabilir ve kendinizin daha bir güvende olmanızı sağlamış olursunuz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

iSpy

 Program ile Neler Yapılabilir:

 Ev Güvenliği
 Ofis Gözetimi
 Elemanları İzleme
 Ev otomasyonu
 Hayalet avcılığı ve UFO yakalama
 Ev hayvanlarını izleme ve takip
 Mahalle ve sokak izleme
 Ücretsiz

 

 

Yazan: meto

iSpy 7.2.6.0 BENZER İÇERİKLER
iSpy 7.2.6.0 YAPILAN YORUMLAR