AVG Antivirus FREE ikon

AVG Antivirus FREE 20.5.3130

AVG AntiVirus FREE  –  Ücretsiz Antivirüs Programı

 

AVG Antivirüs Free,  virüs yada zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kalitesi ispatlanmış  popüler antivirüs programı.

Antivirüs programları içerisinde ödüllü veya ödülsüz bir çok kaliteli antivirüs yazılımlarıyla, bilgisayarlarımızın bu güvenlik sorununu çözebilmekteyiz. Bu programlar içerisinde en iyiler sınıfından olup, aynı zamanda ücretsiz seçeneğiyle yıllardır kullanıcılarına  memnuniyet sağlarken, hala kullanıcılarının bu memnuniyetlerinin devamını sağlamaktadır.

AVG Antivirus FREE, casus, trojan, truva atları, solucan dediğimiz küçük boyutlu zararlılara karşı oldukça etkilidir. Bilgisayarınızın performansında size bir kayıp yaşatmayan ve anlık koruma sağlayabilen bu yazılımla bilgisayarınızın daha güvende olduğunu hissedeceksiniz.Antivirüs programları içerisinden özellikle en popüler olanları karşılaştırdığımızda, çoğu yıllardan beri denenmiş ve kalitesini kanıtlamışlardır. Bu antivirüs  programı da bu yazılımlar sınıfındandır. Yine aynı şekilde bu tip programların hem ücretsiz kısıtlı ve hem de ücretli full sürümleri bulunmaktadır. Sitemizden indireceğiniz bu antivirüs programı, ücretsiz olarak işinize yarayacaktır. Kısıtlı özelliklerin yetersiz kaldığı durumda mutlaka ücret ödeyerek full sürüme geçilmelidir.

Programı bir çok kere bilgisayarımıza indirip denemiş olsak ta, yeni sürümü de merak edip denemek istedik. Bildiğimiz fakat daha geliştirilmiş olan bu yeni sürümde de AVG bizi şaşırtmadı. Bildiğimiz kalitesinden eksilmeden en üst düzeyde korum sağladığı gibi, optimizasyon seçeneği gibi ek özellikler de ilave edilmiş. Yeni nesil Antivirüs Programlarının bir çoğunda bugünlerde rastladığımız bu özellik, koruma programlarına ekstra bir ayrıcalık sağlıyor.

AVG Antivirus FREE

 

Yazan: meto

AVG Antivirus FREE 20.5.3130 YAPILAN YORUMLAR