Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVG Antivirus FREE ikon

AVG Antivirus Free 23.2.3273

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

AVG AntiVirus FREE  –  Ücretsiz Antivirüs Programı

 

AVG Antivirüs Free,  virüs yada zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kalitesi ispatlanmış  popüler antivirüs programı.

Antivirüs programları içerisinde ödüllü veya ödülsüz bir çok kaliteli antivirüs yazılımlarıyla, bilgisayarlarımızın bu güvenlik sorununu çözebilmekteyiz. Bu programlar içerisinde en iyiler sınıfından olup, aynı zamanda ücretsiz seçeneğiyle yıllardır kullanıcılarına  memnuniyet sağlarken, hala kullanıcılarının bu memnuniyetlerinin devamını sağlamaktadır.

Bu program, casus, trojan, truva atları, solucan dediğimiz küçük boyutlu zararlılara karşı oldukça etkilidir. Bilgisayarınızın performansında size bir kayıp yaşatmayan ve anlık koruma sağlayabilen bu yazılımla bilgisayarınızın daha güvende olduğunu hissedeceksiniz.Antivirüs programları içerisinden özellikle en popüler olanları karşılaştırdığımızda, çoğu yıllardan beri denenmiş ve kalitesini kanıtlamışlardır. Bu antivirüs  programı da bu yazılımlar sınıfındandır. Yine aynı şekilde bu tip programların hem ücretsiz kısıtlı ve hem de ücretli full sürümleri bulunmaktadır. Sitemizden indireceğiniz bu antivirüs programı, ücretsiz olarak işinize yarayacaktır. Kısıtlı özelliklerin yetersiz kaldığı durumda mutlaka ücret ödeyerek full sürüme geçilmelidir.

Programı bir çok kere bilgisayarımıza indirip denemiş olsak ta, yeni sürümü de merak edip denemek istedik. Bildiğimiz fakat daha geliştirilmiş olan bu yeni sürümde de AVG bizi şaşırtmadı. Bildiğimiz kalitesinden eksilmeden en üst düzeyde korum sağladığı gibi, optimizasyon seçeneği gibi ek özellikler de ilave edilmiş. Yeni nesil Antivirüs Programlarının bir çoğunda bugünlerde rastladığımız bu özellik, koruma programlarına ekstra bir ayrıcalık sağlıyor.

Kurulumu kolay

Sizin tarafınızda karmaşık bir yapılandırma gerekmediğinden, bu uygulama hedef bilgisayara kolayca dağıtılabilir. Yükleyiciyi başlatmanız ve standart veya özel kurulum modları arasında seçim yapmanız yeterlidir. Birincisi, belirli bileşenleri otomatik olarak kurar ve varsayılan değerleri izleyerek kurulum yolunu tanımlarken, ikincisi yukarıda belirtilen parametreleri değiştirmenize olanak tanır ve deneyimli kullanıcılar için önerilir.

AVG Antivirus Free‘yi başarıyla yükledikten sonra, bilgisayarınızdan koruma modüllerini işlemenize, diğerlerini yüklemenize ve listeye ekleyerek daha fazla aygıt korumanıza olanak tanıyan bir yönetim aracı istenir.

Web TuneUp ayrıca antivirüs bileşeniyle birlikte dağıtılır. Bu yardımcı program tarayıcınıza bağlanır ve Internet Explorer , Mozilla Firefox ve Google Chrome ile çalışmak üzere tasarlanmıştır . Kötü amaçlı yazılımların bulunduğu web sayfalarını tanımlamak, üçüncü taraf bileşenlerin çevrim içi davranışınızı izlemesini ve tarayıcınızı temizlemesini önlemek ve aynı zamanda güvenli bir arama motoru işlevi görmek için kullanılır.

 

AVG Antivirus FREE

 

Yazan: meto

AVG Antivirus Free 23.2.3273 BENZER İÇERİKLER
AVG Antivirus Free 23.2.3273 YAPILAN YORUMLAR