Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
kaspersky ikon

Kaspersky Anti-Virus 21.3.10.391

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Kaspersky Anti-Virus  – Ödüllü Antivirüs Programı

 

Kaspersky Anti-Virus, bugünün karmaşık yapıdaki malware ve virüslere karşı, bilgisayarınızın ilk savunma hattıdır. Antivirüs programları içinde en çok ödül almış programlarından biri olma özelliğine sahiptir.

Her gün siber suçlular tarafından 315.000’den fazla kötü amaçlı yazılım üretiliyor. Bu durum, bilgisayar güvenliği için günlük olarak son çıkan tehditleri savunma gerektirir. Bu program en son güncel virüsleri takip ettiğinden dolayı, sizin bu koruma ihtiyacınıza anlık cevap verebilecek bir antivirus yazılımıdır.Arka planda sessizce çalışma özelliğine sahip olması ve bilgisayar performansını olumsuz etkilememesi nedeniyle, tam not almış bir antivirus yazılımıdır. Sadece tam not almakla kalmamış, dünyanın en çok ödül almış Antivirüs programı olma özelliğine sahiptir.

Programın satın alacağınız official sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Kaspersky Anti-Virus

Temel Özellikler

GÜVENLİK –Virüsler, casus yazılımlar, solucanlar, Truva atları ve daha fazlasına karşı korur
Her gün siber suçlular tarafından yüz binlerce yeni kötü amaçlı yazılım ortaya çıkarılıyor. İşte bu yüzden, bulut destekli güvenliğimiz tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı savunmanıza sürekli olarak katkıda bulunuyor.
PERFORMANS – Sizi yavaşlatmayan, birinci sınıf güvenlik sunar
Güvenlik teknolojilerimiz, “sahne arkasında”ve sizi yavaşlatmadan çalışmak için koruma ve verimliliği bir araya getirir. Ayrıca, özel Oyuncu Modumuz, kesintisiz bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.
BASİTLİK – Güvenlik yönetimini ve desteğe erişimi basitleştirir
Ücretsiz bir My Kaspersky hesabı, Web’e erişebildiğiniz her yerden güvenliğinizi yönetmenize olanak tanır. PC’nizin güvenlik ve lisans durumunu kontrol edebilir, temel güvenlik ayarlarını düzenleyebilir, özel tekliflere erişebilir ve ücretsiz Kaspersky Lab ürünlerini indirebilirsiniz. My Kaspersky size kolay teknik destek erişimi de sunar.

 

Yazan: meto

Kaspersky Anti-Virus 21.3.10.391 BENZER İÇERİKLER
Kaspersky Anti-Virus 21.3.10.391 YAPILAN YORUMLAR