Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WebCam Monitor ikon

WebCam Monitor 6.2.8.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

WebCam Monitor – Güvenlik Kamerası Yazılımı

 

WebCam Monitor, evinizi, ofisinizi veya herhangi bir konumu izler. Bu web kamerası gözetim yazılımı, hareket veya parazit algılar ve olayın video ve sesini kaydedebilen, e-posta veya kısa mesajla sizi uyarabilen veya sesli bir alarm çalabilen uyarıları tetikler. Ayrıca, olayların kaydını tutmak için önceden ayarlanmış aralıklarla kayıt yapmaya başlayabilir.

Bilgisayarınızda bir web kamerası olması bu iş için yeterli. Yapılandırma sihirbazını kullanarak, izleme sisteminiz birkaç dakika içinde çalışmaya başlayabilir. Gözetim sisteminiz günde 24 saat nöbetçidir – veya günlük, haftalık veya özel bir zaman çizelgesinde izlemeyi etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için güçlü yerleşik Zamanlayıcı’yı kullanabilirsiniz.Web Kamerası Kaydedilmiş video, ses ve fotoğrafları otomatik olarak bir sunucuya yükleyebilir. İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan olayları izlemek için imkan olanak tanıyan video, İnternet üzerinden canlı olarak da izlenebilir. Profesyonel güvenlik özellikleri, kaydedilen video ve fotoğrafların otomatik zaman damgasını içerir. İzlenen tüm etkinlikler hızlı başvuru için bir olay günlüğünde görüntülenir. Otomatik Silme işlevi, sabit diskinizi doldurma riski olmadan ve dosyaları el ile izleyip silmenize gerek kalmadan “son gün sayısı” kayıt ve fotoğraf kümesini saklamanızı sağlar.

WebCam Monitor, çoklu kamera desteği ve uzaktan izleme ile eksiksiz bir video güvenlik çözümüdür. Program, şaşırtıcı bir güç ve esneklik kombinasyonuyla geleneksel video güvenlik sistemlerinin çok ötesine geçer. Bilgisayarınızı sofistike bir video izleme ve gözetim sistemine dönüştürmenin mükemmel bir yoludur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WebCam Monitor

 

 

Yazan: meto

WebCam Monitor 6.2.8.0 BENZER İÇERİKLER
WebCam Monitor 6.2.8.0 YAPILAN YORUMLAR