Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon

EFES Ön Muhasebe Programı 8.3.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

EFES Ön Muhasebe Programı  – Cari Hesap Takip Programı

 

EFES Ön Muhasebe Programı ile müşterilerinizin cari hesap takibi ve stok takibi yapabilirsiniz. Bir çok muadil programa göre fiyat olarak daha ucuz ve kullanışlı olması ile öne çıkmaktadır.

Herkesin kullanabileceği, özel bir eğitim ve yetenek gerektirmeyen bir programdır. Bu program ile öncelikle müşterilerinize cari kartlar açarsınız. Daha sonra stoklarınız için ayrı ayrı cari kartlar açtıktan sonra, alış ve satışlarınızı işleyebilirsiniz. Alımlarda, stoklara ürün girişi otomatikman olacağı gibi, satışlarda da otomatikman eksiltme yapacaktır.

Bu program ile yazıcınızdan müşteriye özel mütabakat ekstresi yada müşteri genel borç alacak dökümü çıkışı alabilirsiniz. Çesesa firması Çetin Çizmeci tarafından geliştirilmiş ve 2000’li yılların ilk başlarında daha az özelliklere sahip olup, sonradan tüm ihtiyaçlara göre geliştirilen bu program, ilk çıktığı zamanlara göre çok daha fazla geliştirilmiş olarak karşımıza çıktı. Küçük bir işletmeciyseniz yada büyük bile olsanız, güvenle kullanabileceğiniz ve hesaplı olarak sahip olabileceğiniz bir muhasebe programıdır.

Daha önceleri farklı bir ticari girişimden  dolayı, bu firmadan Efes yazılımını alıp denemiştik zaten. Yazılım o günkü küçük çaplı işlerimiz için hem kolay kullanılabilen, hem de oldukça ucuz olan bir programdı. Fiyat karşılaştırması yaptığımızda hala ucuz olduğunu görüyoruz.

Arayüz tasarımında çok fazla bir değişme olmamışsa da, işlevsellik olarak ciddi anlamda geliştirilmiş. Eskiden olmayan stok ve fatura yazma gibi özellikler eklenmiş. Bu fiyata göre tercih edilebilir bir program olduğunu söyleyebiliriz fakat büyük ölçekli bir firmanın tercihi başka bir yazılımdan yana olabilir. Bu muhasebe programı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin işini görebilecek bir yazılımdır. Fiyatı 390 TL’dir. %18 KDV ile beraber toplam= 460.20 TL’dir.

efes-hesap

 Özellikler:

 Stok takibi
Fatura kesme
Borçlu müşteriler listesi
Stok mevcut ve değerleri
Kendi faturanızın ayarı
Cari hesap ekstresi
Asgari stok ve uyarı mesajı
Kafa karıştırmayan program
Kasa personel banka çek senet

 

Yazan: meto

EFES Ön Muhasebe Programı 8.3.4 YAPILAN YORUMLAR
 • burcu mez
  2 sene önce

  Programın demosunu yükledim ve birkaç işlem yaptım fakat kullandığım depoda bütün ozelaikler mevcut videoyu izledim stok programını ayriyetten satın almamız gerektiği söyleniyor buna bir anlam veremedim, onedenle bilgilendirme rica ediyorum, bu konuyu asabilirsek program ile ilgileniyorum

  • meto
   2 sene önce

   Bu programa ilk defa 2003 yılında rastlamıştım. Ozamanlar stok modülü yoktu. Sadece muhasebe programı olarak satılıyordu. Daha sonra bu konularla ilgili olarak yapımcısı Sayın Çetin Çizmeci ile görüşmelerimiz oldu. Devamında belli bir emekhatcayarak geliştirdiği stok programını muhasebe programına direkt entegre ederse programın fiyatı yüksek olacaktır. Stok kullanmayanların bu seçenekten faydalanması adına iki farklı modül ayrı ayrı satılmaktadır.

Program Videoları