Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

EFES Ön Muhasebe Programı 1.10.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

EFES Ön Muhasebe Programı  – Cari Hesap Takip Programı

 

EFES Ön Muhasebe Programı ile müşterilerinizin cari hesap takibi ve stok takibi yapabilirsiniz. Bir çok muadil programa göre fiyat olarak daha ucuz ve kullanışlı olması ile öne çıkmaktadır.

EFES Ön Muhasebe Programı, Herkesin kullanabileceği, özel bir eğitim ve yetenek gerektirmeyen bir programdır. Bu program ile öncelikle müşterilerinize cari kartlar açarsınız. Daha sonra stoklarınız için ayrı ayrı cari kartlar açtıktan sonra, alış ve satışlarınızı işleyebilirsiniz. Alımlarda, stoklara ürün girişi otomatikman olacağı gibi, satışlarda da otomatikman eksiltme yapacaktır.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Efes ön muhasebe

Bu program ile yazıcınızdan müşteriye özel mütabakat ekstresi yada müşteri genel borç alacak dökümü çıkışı alabilirsiniz. Çesesa firması Çetin Çizmeci tarafından geliştirilmiş ve 2000’li yılların ilk başlarında daha az özelliklere sahip olup, sonradan tüm ihtiyaçlara göre geliştirilen bu program, ilk çıktığı zamanlara göre çok daha fazla geliştirilmiş olarak karşımıza çıktı. Küçük bir işletmeciyseniz yada büyük bile olsanız, güvenle kullanabileceğiniz ve hesaplı olarak sahip olabileceğiniz bir muhasebe programıdır.

Daha önceleri farklı bir ticari girişimden  dolayı, bu firmadan Efes yazılımını alıp denemiştik zaten. Yazılım o günkü küçük çaplı işlerimiz için hem kolay kullanılabilen, hem de oldukça ucuz olan bir programdı. Fiyat karşılaştırması yaptığımızda hala ucuz olduğunu görüyoruz.

Programın son sürümü büyük bir arayüz değişikliği ile karşımıza geldi.   Eskiden olmayan stok ve fatura yazma gibi özellikler eklenmiş. Bu fiyata göre tercih edilebilir bir program olduğunu söyleyebiliriz fakat büyük ölçekli bir firmanın tercihi başka bir yazılımdan yana olabilir. Bu muhasebe programı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin işini görebilecek bir yazılımdır. Fiyatı %18 KDV ile beraber toplam= 1.168 TL’dir.

 

 Özellikler:

 Stok takibi
Fatura kesme
Borçlu müşteriler listesi
Stok mevcut ve değerleri
Kendi faturanızın ayarı
Cari hesap ekstresi
Asgari stok ve uyarı mesajı
Kafa karıştırmayan program
Kasa personel banka çek senet

 

Yazan: meto

EFES Ön Muhasebe Programı 1.10.0 BENZER İÇERİKLER
EFES Ön Muhasebe Programı 1.10.0 YAPILAN YORUMLAR