Program ikon2

Firmatik Stok Takip Programı 2.7

Firmatik Stok Takip Programı – Ücretsiz Stok Programı

 

Firmatik Stok Takip Programı, Firmatik Yazılım tarafından geliştirilerek dağıtılan kullanımı kolay ve ücretsiz stok programı.

Program barkod ile satış yapma işlerinizi otomatikleştirecek yapıya sahiptir. Programı kullanmaya başlamak için, öncelikle stok eklemeniz gerekiyor. Stok adı, ürün satış fiyatı gibi değerler girmeniz, daha sonraki işlemlerde işinizi kolaylaştıracaktır. Yapacağınız satışlarda, stok ürününe tanımladığınız satış fiyatı satış anında otomatik olarak gerçekleşecektir.Barkod sistemi kullanacaksanız stok kartlarını tanıtırken barkod numaraları yazmanız durumunda işlem yaparken barkod okutarak rahatca alış satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Stok bilgilerini girdikten sonra Kaydet butonunu tıklarsanız stok kartınız eklenmiş olur. Unutmayın bir stoğu bir defa eklemeniz yeterlidir. Kaydet > Devir alışı yap butonunu tıklarsanız şu an elinizde mevcut ürün miktarlarınıda girebilirsiniz.

Stok kartını ekledikten sonra Stok > Stok Alış Satış Ekle menüsünü veya Stok > Stok Hareketleri menüsünü kullanarak alış satış işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Stok hareketleri menüsünde ayrıca daha önce yapmış olduğunuz işlemlerde görüntülenmektedir. Stok Hareketleri bölümünde işlem yapmak için önce müşteri listesinden bir müşteri seçmeyi unutmayın.

Stok Takip Programı

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

Firmatik Stok Takip Programı 2.7 BENZER İÇERİKLER
Firmatik Stok Takip Programı 2.7 YAPILAN YORUMLAR

 • meto
  9 ay önce

  Hızlı yoldan para kazanmaya ne dersin? http://hizliparakazan.com

 • Başar
  9 ay önce

  Bence kaldırın siteden programı çünkü incelenen ile bunun arasında dağlar kadar fark var. İndirilen 2.4.6 versiyonu çocuk oyuncağı gibi çok basit sekmeler yanda garip yani.
  İncelenen program daha kurumsal görüntüye sahip zaten.

 • meto
  9 ay önce

  Çelişkili sürüm ve modül farkı, maalesef üreticinin kendisinden kaynaklanmaktadır.

 • Başar
  9 ay önce

  İndirilen program 2.4.6 sürümü videodaki ise 2.8.3 sürümü.
  Farkı ise üretim modülü yok 2.4.6 da. İşe yaramıyor yani videodaki sürümü yükler misiniz?

 • meto
  10 ay önce

  Link çalışıyor bir problem yok. Tarayıcı çerezlerini temizleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

 • emrah
  10 ay önce

  ındırme ıslemı yapıyorum ıptal edıyor yardımcı olursanız sevınırım