Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lotus Muhasebe Programı ikon

Lotus Muhasebe Programı 2.0b

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Lotus Muhasebe Programı – Cari Muhasebe Yazılımı

 

Lotus muhasebe programı ile işletme muhasebenizi bir üst seviyeye taşırsınız. İçerisinde cari hesap programı, stok takip yazılımı, fatura yazılımı, kasa ve banka işlemleri, ajanda ve randevu oluşturma, internet üzerinden online kullanma gibi pek çok özelliği bulabilirsiniz.

Bir işletmede muhasebe önemli yer tutmaktadır. İşletmenizin durumunu alış satış analiz etmenizde, günlük giderlerinizin takibinde muhasebe daha fazla önem kazanmaktadır. Muhasebe kayıtlarını doğru ve etkin şekilde tutmayan işletmeler kar zarar analizlerini yapmakta zorlanır. Bu durum işletmeniz kötü sonuçlar doğurabilir.Eğer küçük bir işletme iseniz günlük gelir ve giderlerinizi bir defter yardımıyla takip edebilirsiniz ama büyük veya büyümeyi hedefleyen bir işletme iseniz mutlaka bir muhasebe yazılımı kullanmanız gerekir. Demo sürümünü belli bir süre ve belli kayıt aralığında kullanabilirsiniz. 2.5 sürümü için 15 cari hesap 100 hareket kaydı ve 10 günlük kullanım süresi vardır. Bu kısıtlamalar farklı sürümlerde değişiklik gösterebilir.
Kullanım limitinizin bitmesi durumunda satın alma işleminden sonra programı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Lotus Muhasebe Programı

Özellikler:

  • Müşteri ve satıcı firmalarınızı kayıt altında tutarsınız. İstediğiniz zaman cari hesap bilgilerine erişim sağlayabilir bu cari hesapla ilgili durumu anında görebilirsiniz.
  • Cari hesaplarınızla ilgili borç alacak ve ödeme işlemlerini kayıt altında tutabilirsiniz. Kime ne zaman ne sattığınızı veya aldığınızı anında görebilirsiniz.
  • Günlük nakit tahsilat ve ödemelerinizi kaydedersiniz. Kasa veya Banka durumunuzu anlık olarak görebilirsiniz.
  • Stok programı ile stok kartlarınızı kayıt altında tutarak stok bilgilerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
  • Stok miktarlarını ve hangi cari hesaba ne kadar satış yaptığınızı görebilirsiniz.
  • Stok analizlerini kullanarak stok alış satış işlemleri hakkında ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
  • Fatura programı ile alış satış faturalarınızı kayıt altında tutar bunları yazıcıya döktürebilirsiniz.
  • Çek senet programı yardımıyla çek ve senetlerini kaydeder vade tarihleri geldiğinde bu konu hakkında bildirim alabilirsiniz.
  • Muhasebe programı işletme verilerinize kolay ve hızlı yoldan erişim sağlar.

 

 

Yazan: meto

Lotus Muhasebe Programı 2.0b BENZER İÇERİKLER
Lotus Muhasebe Programı 2.0b YAPILAN YORUMLAR