Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
easy-audio-editor-ikon

Easy Audio Editor 8.3.4

Easy Audio Editor – Ses Düzenleme Programı

 

Easy Audio Editor, ses düzenleme işlemlerini gerçekleştirmenize, video dosyalarından ses çıkarmanıza ve farklı sesleri kaydetmenize yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik sağlayan bir ses uygulamasıdır.

Kullanıcı ara yüzü ilk bakışta biraz bunaltıcı görünebilir, ancak bunun tek nedeni programın birçok işlevi bir araya getirmesidir. Bununla birlikte, her bir yerleşik özellikten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, çevrimiçi belgelere başvurabilirsiniz. Dosyaları doğrudan birincil panele sürükleyip bırakabilir veya yerleşik göz at düğmesini kullanabilirsiniz.

Program, dosyaları kesebileceğiniz, kopyalayabileceğiniz, silebileceğiniz, yapıştırabileceğiniz ve karıştırabileceğiniz için temel ses düzenleme yetenekleri sağlar. Sessizliği artırmanıza veya silmenize, sol veya sağ paneli göstermenize, ses histogramını yakınlaştırmanıza veya uzaklaştırmanıza, stereo kanallarını ayarlamanıza ve frekansı, bit hızını ve kanalları belirleyerek MP3 ayarlarını yapılandırmanıza izin verilir.

Ayrıca, BandPass, FFT, HighPass, Highshelf, Notch ve diğerleri gibi özel ses filtreleri uygulamak mümkündür. Yerleşik düğmeleri sayesinde tüm gereksiz ayarlamalar oldukça kolay bir şekilde geri alınabilir. Easy Audio Editor, çok çeşitli dosya formatlarıyla çalışır: WAV, MP3, MP2, MPEG, OGG, WMA, AIF, AIFF, AIFC, AU, SND, G721, G723, G726, VOX, RAW, PCM, MPC, DSP, ve AVI. Ayrıca ses CD’lerinden dosya kopyalayabilir, video dosyalarından ses akışlarını çıkarabilir ve metni konuşmaya dönüştürebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Easy Audio Editor

 

 

Yazan: meto

Easy Audio Editor 8.3.4 YAPILAN YORUMLAR