Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Karaoke 5 45.29

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Ücretsiz Karaoke Yapma Programı

Karaoke 5,   bir çok medya formatını detekleyen ve ücretsiz olarak  Karaoke yapmak için  kullanabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Karaoke 5 ile oluşturmak istediğiniz karaoke projesi için, şarkılardaki vokal kısımları kaldırarak, altyapı müziği oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen, içerisinde bulundurduğu araçlar sayesinde, karaoke yapmak için profesyonel düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kullanımını çok basit olmayan ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir program olarak, bu alanda ihtiyacı olanların işine yarayacağını düşünüyoruz. Çünkü biz denediğimizde, öncelikli olarak dikkatimizi çeken bu dezavantaj oldu.

Bu programını kullanmanın kolay olmadığından bahsetmiştik. Bu konusunda zorluk çeken kullanıcılar sitesine girerek online destek alabilirler. Ayrıca sitesinin destek bölümünden gerekli ayrıntılara ulaşabilirler. Karaoke yapma merakı olanlar, ücretsiz olarak faydalanabilecekleri bu programı sitemizden indirip kullanabilirler.

 

Karaoke 5 45.29 YAPILAN YORUMLAR