Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Plex Media Server 1.14.1

Plex Media Server – Masaüstü Müzik Dinleme Programı

 

Plex Media Server, Plex Labs tarafından geliştirilen masaüstü müzik çalma programı. Küçük olmasına karşın oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir.

 

Winamp medya oynatıcı yerine alternatif olarak iddialı bir şekilde geliştirilerek piyasaya sürülen bu medya oynatıcı basit olmakla beraber bulut tabanlı olarak çalışıyor. Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz mp3 çalar programları arasında seçenek olarak yerini alan bu programı denemenizde yarar var. Özellikle Winamp kullanıcıları bu programa karşı yabancılık çekmeyecekler.

Plex Media Server, aynı zamanda çevrim içi ve çevrim dışı çalışma özelliğine de sahiptir. Ancak öncelikle ilk defa çalıştırdığınızda, sosyal medya hesaplarınız ile giriş sağlamanız gerekiyor. Yine bir diğer özelliği; kişisel müzik arşivlerinizi oluşturmanıza olanak sağlaması. Kısa yol tuşları ile arşivlere ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Esas önemli özelliği ise, Winamp görsel efektleri. Daha önce Winamp kullananlar çok iyi bilirler. Bu program ile Winamp benzeri görsel efektler aynı şekilde müziğin ritmine göre hareket ederek, bilgisayar ekranında görsel bir şölen oluşturuyor.

Plexamp

 

 

 

Please wait...
Plex Media Server 1.14.1 YAPILAN YORUMLAR