Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Premiere ikon

Adobe Premiere Pro CC 2022 22.6.2.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Adobe Premiere Pro CC – Video Düzenleme Programı

 

Adobe Premiere Pro CC,  film, TV ve web için profesyonel bir video düzenleme yazılımı. Videolar stüdyo kalitesinde video düzenleme yapmanıza olanak sağlar.

Adobe, konu videolarınızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak için bir dizi gelişmiş özellikle donatmıştır. Videoları eklemek ve bunlar arasında gezinmek kolaydır. Videolar üzerinde düzenleme yapmak için bir çok özellik size yardımcı olur. İster efektler, grafikler ve görüntüler ve ses gibi çeşitli diğer medyaları tanıtın, ister yalnızca şablonları kullanmak isteyin; burada her şey mümkün.

Yaratıcı araçlar, diğer uygulamalar ve hizmetlerle entegrasyon ve Adobe Sensei’nin gücü, çekimleri şık filmlere ve videolara dönüştürmenize yardımcı olur. Premiere Rush ile yeni projeleri dilediğiniz aygıtta oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu program ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok.

Kameralarınızdan yaptığınız çekimleri, 8K’dan sanal gerçekliğe, herhangi bir formatta düzenlemenizi sağlar. Yerel dosya desteği, hafif proxy iş akışları ve daha hızlı ProRes HDR, mobil iş istasyonlarında bile medya öğelerinizle dilediğiniz şekilde çalışmanızı sağlar.

Bu program, tüm aygıtlarda çalışan hepsi bir arada uygulama Premiere Rush ile birlikte gelir. Telefonunuzda çektiğiniz ve düzenlediğiniz filmleri, mobil aygıtınızdan veya masaüstü bilgisayarınızdan sosyal medyada paylaşın.

Bu yazılımı ilk kez kullanırken, kullanıcının ihtiyaçlarına göre serbestçe yeniden boyutlandırılabilen ve değiştirilebilen modüler arayüzü hemen fark edeceksiniz. Bu nedenle, bir şey çok fazla yer kaplıyorsa veya mevcut projeniz için başka türlü gereksizse, başka bir öğeye yer açmak için ondan vazgeçebilirsiniz.

Sürükle ve bırak desteği, burada oldukça sık kullanacağınız bir işlevdir. Yeni efektler girmek, videoların bölümlerini düzenlemek, videoya müzik eklemek ve benzeri şeyler, yalnızca zaman çizelgesine geçerek yapacağınız şeylerdir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Adobe Premiere

 

 

 

Yazan: meto

Adobe Premiere Pro CC 2022 22.6.2.2 YAPILAN YORUMLAR