Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ApowerEdit ikon

ApowerEdit 1.7.7.22

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

ApowerEdit – Video Düzenleme Programı

 

Apoweredit, çektiğiniz videoları ustalaşmış hale getirmek için kullanacağınız bir video düzenleme aracıdır. Videolarınıza çeşitli görsel ve ses efektler dahil etmenizi sağlar.

Bu program ile videolu tahsil, sunum, paylaşım ya da ancak gayelı videolar oluşturabilirsiniz. Video sahnelerini kırpabilir, kesebilir, bölebilir, birleştirebilir, döndürebilir ve miksleyebilir; en yeni nesil video efektleri ekleyebilir, video hızını arttırabilir yahut yavaşlatabilirsiniz.

Apoweredit video düzenleme programı bilgisayardan veya kamera, dv kamera, vidicon, web kamerası, cep telefonu şeklinde kaynaklardaki videoları içeri aktarma imkanı sağlar. Hangi türlü makine ile çekmiş olursanız olun, videolarınızı bir sanat eserine dönüştürmenizi sağlar. Videolara animasyonlu metin ekleme özelliğine haizdir.

Eğitimle ilgili içerik videoları, program incelemelesi videoları, film sunumu, pazarlama eğitim videoları ve çok daha fazlasını bu programla oluşturabilirsiniz. Ayrıca videolara renk ve hareket filtreleri eklemek sureti ile klasik ve eserci görsel efekt seçimleri yapmanıza olanak sağlar.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

ApowerEdit

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

ApowerEdit 1.7.7.22 YAPILAN YORUMLAR