Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CuteDJ_ikon-removebg-preview

CuteDJ 4.3.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

CuteDJ – Ücretsiz DJ Programı

 

CuteDJ, Gerçekten dj olmaya başlamanın en kolay yolu. Ses, video ve karaoke gösterilerini barındırmanızı sağlayan mükemmel bir DJ karıştırma yazılımıdır.

CuteDJ, yeni başlayanlar ve profesyonel DJ’ler için dijital DJ‘i bir sonraki seviyeye taşıyan sezgisel kullanıcı arabirimini ve güçlü karıştırma motorunu birleştirir. Beat eşleştirme sadece tek bir tıklama ile sorunsuz beat döngüler, senkronizasyon, crossfader, pitch lock, sıcak ipuçları, tuş algılama, FX, VST efektleri, örnekleyici ve diğer birçok özelliklere sahiptir.

Ayrıca, desteklenen bir dizi hareware denetleyicisinin doğru kontrolüyle bilgisayarınızda DJ müziği de yapabilirsiniz. Aynı anda 8 donanım denetleyicisini bağlar, bu da bilgisayarınıza dokunmadan karışımlar üzerinde mutlak kontrol sağlar. Program ile müzik ve videonuzu profesyonel bir DJ gibi karıştırabilirsiniz.

Pro DJ’ler, VJ’ler, yeni başlayanlar, mobil DJ’ler, restoranlar, perakende mağazaları, radyo istasyonları, kulüp, dans stüdyoları ve macOS ve Windows’ta karışımın tam kontrolüne ihtiyaç duyan işletmeler için tasarlanmıştır. Sayfamızdan programın MAC sürümünü de indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

CuteDJ

 

 

Yazan: meto

CuteDJ 4.3.5 YAPILAN YORUMLAR