Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DAEMON Tools Lite ikon

DAEMON Tools Lite 11.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

DAEMON Tools Lite – İmaj Dosyaları Görüntüleme Programı

 

DAEMON Tools Lite ile fiziksel CD / DVD / HD DVD / Blu-ray disklerinizi “sanal disklere” ya da doğrudan sabit diskinizde çalışan “disk görüntüsü” dosyalarına yedekleyebilirsiniz.

Diğer yazma programları tarafından oluşturulan resimlerle de çalışabilirsiniz! DAEMON Tools Lite, çeşitli görüntü türlerini destekler. Kalıp dosyaları CD’ye yazmadan önce içeriğini görmenizi sağlar. Görüntü Kataloğunuzda tek biçimli görüntüler elde etmek için CD / DVD görüntü dönüştürücüyü kullanın! Özellikle desteklediği disk imaj dosyaları (*.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  vs.)

Ayrıca çizik ve bozuk CD’leri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çalıştırmak için de tercih edebileceğiniz bir programdır. Çünkü sanal disk üzerinde harddisk tarafından yapılan okuma işlemi, bu işi daha hızlı ve verimli olarak yapmaktadır. Genel olarak düşün düğümüzde, program bilgisayarınıza sanal sürücü kurarak, bütün kurulum işlerinizi ve oyun CD’lerini çalıştırma imkanı sağlar.Kabul etmek gerekirse, bu başlangıçta pek bir şey gibi görünmeyebilir. Ancak, günlük kullanıcılar için yeterli olmalıdır. Bununla birlikte, özellikle bu programın kullanıcı dostu olduğu gerçeği gözden kaçırılmamalıdır. Uygulama yalnızca modern bir uygulamanın olması gerektiği gibi görünmekle kalmaz (sezgisel ve net GUI sayesinde), aynı zamanda çok da göze batmayan bir görünümde olabilir. Desteklenen herhangi bir görüntü türünü takmanıza ve bunlar arasında zahmetsizce geçiş yapmanıza olanak tanır. Ayrıca doğrudan bilgisayarınızın ekranının sağ alt kısmından sürücüleri takıp çıkarmanıza olanak tanıyan kullanışlı tepsi aracı bulunur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

DAEMON Tools Lite

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

DAEMON Tools Lite 11.1.0 YAPILAN YORUMLAR