DAEMON Tools Lite ikon

DAEMON Tools Lite 10.12

DAEMON Tools Lite – İmaj Dosyaları Görüntüleme Programı

 

DAEMON Tools Lite ile fiziksel CD / DVD / HD DVD / Blu-ray disklerinizi “sanal disklere” ya da doğrudan sabit diskinizde çalışan “disk görüntüsü” dosyalarına yedekleyebilirsiniz.

Diğer yazma programları tarafından oluşturulan resimlerle de çalışabilirsiniz! DAEMON Tools Lite, çeşitli görüntü türlerini destekler. Kalıp dosyaları CD’ye yazmadan önce içeriğini görmenizi sağlar. Görüntü Kataloğunuzda tek biçimli görüntüler elde etmek için CD / DVD görüntü dönüştürücüyü kullanın! Özellikle desteklediği disk imaj dosyaları (*.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  vs.)

Ayrıca çizik ve bozuk CD’leri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çalıştırmak için de tercih edebileceğiniz bir programdır. Çünkü sanal disk üzerinde harddisk tarafından yapılan okuma işlemi, bu işi daha hızlı ve verimli olarak yapmaktadır. Genel olarak düşün düğümüzde, program bilgisayarınıza sanal sürücü kurarak, bütün kurulum işlerinizi ve oyun CD’lerini çalıştırma imkanı sağlar.DAEMON Tools Lite

PROGRAM İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

DAEMON Tools Lite 10.12 YAPILAN YORUMLAR