Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HDClone Free ikon

HDClone 12.0.4a

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

HDClone –  CD, USB, HDD Klonlama Programı

 

HDClone Free Edition,  CD, USB, HDD, işletim sistemi ve diğer aygıtları kopyalama yazılımı.

Bu program fiziksel veya mantıksal kopyalar (klonlar) oluşturur. Ayrıca sabit disklerin ve diğer yığın depolama ortamlarının dosya görüntülerini oluşturur.

Bu yazılım yedekleme ve tüm yazılımın veya işletim sistemi kurulumlarının kopyalarını oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Özel bir Güvenli Kurtarma modu, programı arızalı sabit diskleri ve diğer ortamları kurtarmak için paha biçilmez bir araç haline getirir. Bölümleme düzeninden, dosya sisteminden ve işletim sisteminden bağımsız olarak çalışır.HDClone Free Edition, bu konuda size yardımcı olacak uzun bir özellikler listesine güvenerek diskleri ve bölümleri yedekleyebilir, kurtarabilir ve klonlayabilir.

Örneğin,  parola koruması, veri şifreleme ve RAW görüntü oluşturma gibi seçeneklerle verileri bir disk görüntüsü olarak kaydettiği için yedeklemeler son derece kolay yapılabilir.

Tüm görevler biraz zaman alır; çünkü program tüm verileri bir sürücüden diğerine aktarır, bu nedenle yeni bir işe başlamadan önce zamanınız olduğundan emin olun. Ayrıca, çalışan uygulamaları kapatmayı unutmayın, güvenli tarafta kalmak ve olası hataları önlemek daha iyidir.

Herhangi bir ayar veya yapılandırma ekranı olmadığından, programı nasıl kullanacağınızı anlamak bir veya iki dakika sürebilir (yerleşik özelliklerle ilgili temel bilgiler için yardım dosyasını inceleyin). 

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Hdclone Özellikleri:

 PartitionSelect
 Bölüm setleri klonlama
 QuickCompress
 Ultra-hızlı görüntü sıkıştırma
 UEFI ve GPT ile uyumlu Şifre korumalı ve AES-şifrelenmiş görüntüleri doğrudan ağ   paylaşımlarından
 Montaj görüntüleri RAW formatında (MVD) dönüştürme SmartImages AutoExpand
 FAT, NTFS, ext2/ext3/ext4 bölümleri uzantıları
 NTFS azaltılması ve FAT bölmeleri Birleştirme ‘on-the-fly’ NTFS ve      FAT otomatik     klonlama ve görüntüleme için komut satırı
 Mantıksal fiziksel, sıkıştırılmış ve şifrelenmiş dosya görüntüleri Klonlama sabit        diskler ve diğer birçok medya depolama
 HDClone fiziksel veya mantıksal kopyalarını (klonlar) ve sabit diskler ve diğer yığın   depolama medya dosya görüntüleri oluşturur.
 Mükemmel bir yedekleme aracı için tüm yazılım ve işletim sistemi    kurulumlarının kopyalarını yaratıyor.
 ‘SafeRescue’ modunda HDClone arızalı hard disk ve diğer medya kurtarmak için      paha biçilmez bir araçtır.
 Bölümleme şeması, dosya sistemi ve işletim sisteminden bağımsız    çalışır.

Yazan: meto

HDClone 12.0.4a YAPILAN YORUMLAR