Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FlashBoot ikon

FlashBoot 3.3n

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

FlashBoot – USB Ön Yükleme Oluşturma Yazılımı

 

FlashBoot, Windows’u yüklemek için önyüklenebilir USB sürücüler oluşturmak konusunda sizlere yardımcı olacaktır.  Bu sayede flash sürücüden  işletim sistemi çalıştırma ve daha fazlasını yaparsınız.

Windows’un çeşitli sürümlerini kurmak, özellikle işletim sisteminin eski sürümleri ve yeni donanımlarla uğraşırken her zaman basit bir işlem değildir. Bazı durumlarda, belirli bir görev için belirli bir işletim sistemini kullanmanız gerekebilir ve onu yüklemek bir seçenek olmayabilir.

Tüm bu senaryolarda ve daha fazlasında FlashBoot yardımınıza gelebilir. Ek sürücülerle veya bunlar olmadan önyüklenebilir Windows kurulum USB sürücüleri oluşturmanıza, tam bir işletim sistemini doğrudan flash sürücüden başlatmanıza ve aynı zamanda onu görüntülemenize veya biçimlendirmenize olanak tanır.

Bir Windows kurulum flash sürücüsü oluşturun ve faydalı sürücüler ekleyin

Uygulamanın size yardımcı olabileceği ilk şey, daha sonra Windows’un herhangi bir sürümünü XP’den Win 10’a yüklemek için kullanılabilecek ön yüklenebilir USB sürücülerinin hazırlanmasıdır. Yükleme dosyaları bir görüntü dosyasından veya bir CD/DVD’den alınabilir.

Dahası, FlashBoot, Kaby Lake ve Ryzen platformları da dahil olmak üzere yeni donanımlarda Windows’un eski bir sürümünü kurarken olası sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olan yükleme paketine ek sürücüler ekleyebilir.

Tam bir işletim sistemini doğrudan bir USB aygıtından başlatın

Bazı durumlarda, belirli bir işlem için yalnızca belirli bir işletim sistemini çalıştırmanız gerekebilir, bu durumda onu yüklemek çok fazla güçlük olacaktır. Ve elbette, sahip olmadığınız bir PC’ye yeni bir işletim sistemi kurmak istemezsiniz.

FlashBoot, Windows 8 / 8.1 / 10’un tam işlevli bir sürümünü ve Win XP’nin (BartPE) küçültülmüş bir sürümünü içeren bir flash sürücü oluşturmanıza izin verdiği için bir çözümle birlikte gelir. Ayrıca, DOS veya UEFI Shell ile önyüklenebilir bir USB sürücü oluşturabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FlashBoot

 

 

Yazan: meto

FlashBoot 3.3n YAPILAN YORUMLAR