Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Plex Media Server ikon

Plex Media Server 1.26.0.5715

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Plex Media Server – Masaüstü Müzik Dinleme Programı

 

Plex Media Server, Plex Labs tarafından geliştirilen masaüstü müzik çalma programı. Küçük olmasına karşın oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir.

Winamp medya oynatıcı yerine alternatif olarak iddialı bir şekilde geliştirilerek piyasaya sürülen bu medya oynatıcı basit olmakla beraber bulut tabanlı olarak çalışıyor. Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz mp3 çalar programları arasında seçenek olarak yerini alan bu programı denemenizde yarar var. Özellikle Winamp kullanıcıları bu programa karşı yabancılık çekmeyecekler.

Program aynı zamanda çevrim içi ve çevrim dışı müzik çalışma özelliğine de sahiptir. Ancak öncelikle ilk defa çalıştırdığınızda, sosyal medya hesaplarınız ile giriş sağlamanız gerekiyor. Yine bir diğer özelliği; kişisel müzik arşivlerinizi oluşturmanıza olanak sağlaması. Kısa yol tuşları ile arşivlere ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Esas önemli özelliği ise, Winamp görsel efektleri. Daha önce Winamp kullananlar çok iyi bilirler. Bu program ile Winamp benzeri görsel efektler aynı şekilde müziğin ritmine göre hareket ederek, bilgisayar ekranında görsel bir şölen oluşturuyor.

Programın deneme videosunu çekerken bizden olabilecek yada anlamadığımız bir sebepten dolayı, müzik kütüphanesi oluşturamadık. Tarayıcı bazlı bir arayüze sahip olup, sosyal medya kullanıcı hesapları ile giriş yapmanızı sağlıyor. Sürükle bırak özelliği de bulunan program, tam olarak neden kaynaklandığını anlamadığımız hata yüzünden bir yıldız eksik vermek sureti ile 4 yıldız üzerinden değerlendirmemize neden olmuştur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Plex Media Server

Plex Media Server PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Plex Media Server 1.26.0.5715 YAPILAN YORUMLAR