Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
spotify ikon

Spotify 1.2.5.1006

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Spotify – İnternetten Müzik Dinleme Servisi

 

Spotify, İsveçli bir  podcast servisidir.  Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de ortak olduğu  bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir.

Bu uygulama, Facebook e-postasını ve şifresini veya Spotify hesap verilerini sağlayarak hesabınıza bağlanmanıza izin veren güzel bir araçtır. Program, tüm kullanıcılar tarafından anlaşılması kolay olan basit bir arayüze sahiptir.

Bu nedenle, Spotify veritabanına bağlanmak ve 20 milyondan fazla kullanıcıyla birlikte Sony, EMI, Warner Music Group ve Universal gibi plak şirketlerinden sayısız şarkıya erişmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Spotify sunucularındaki parçaların yanı sıra yerel dosyaları da dinleyebilirsiniz. Bunlar ada, sanatçıya, uzunluğa, albüme ve eklendiği tarihe göre listelenir. İz sayısı, toplam uzunluk ve diskteki boyut gibi içe aktarılan yerel dosyalara ilişkin genel veriler de sağlanır.

Müzik çalar ayrıca temel Oynat / Duraklat, Sonraki ve Önceki parçalar dahil olmak üzere çeşitli düğmelerle birlikte gelir. “Shuffle” ve “Repeat” ve ses kontrolleri de mevcuttur.

Reklam olmadan çevrim içi müzik dinleme imkanı sağlar. ‘Herkes İçin Müzik‘ sloganı ile hizmet veren bu platformda milyonlarca şarkıya ulaşabilirsiniz. Arabada, yürürken, tatilde, iş yerinde ve her yerde size uygun sevdiğiniz müzikler parmağınızın ucunda. Ayrıca kendi kolleksiyonlarınızı da oluşturma imkanı sağlar. Bu servisin full kullanımı için ücret ödemelisiniz. Kısıtlı ve ücretsiz sürümünü sitemizden indirip kullanabilirsiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

spotify

 

 

 

Yazan: meto

Spotify 1.2.5.1006 YAPILAN YORUMLAR