Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
YUMI_ikon-removebg-preview

YUMI 1.0.1.4a

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

YUMI – Multiboot USB Creator

 

YUMI, Linux dağıtımlarından, antivirüs araçlarından, diğer işletim sistemi araçlarından ve önyüklenebilir ISO’lardan çoklu sistem USB diskleri üretebilen, sezgisel bir arayüze sahip çoklu önyüklemeli USB oluşturucu.

YUMI , birden çok işletim sistemi, antivirüs sistemi ve diğer yardımcı programları içeren önyüklenebilir USB flash diskler oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış hafif ve taşınabilir bir uygulamadır. Çalışması çok basit olmasına rağmen, YUMI ileri düzey kullanıcılarla sınırlandırılmalıdır.

Kurulum bir ön koşul olmadığından, çalıştırılabilir dosyayı sabit diskin herhangi bir yerine bırakabilir ve çalıştırmak için üzerine tıklayabilirsiniz. Aksi takdirde, YUMI’yi önceden yükleyicileri olmadan herhangi bir makinede çalıştırmak için bir USB flash diske, harici sabit sürücüye veya benzer bir cihaza kaydetmek mümkündür.

Unutulmaması gereken önemli olan, Windows kayıt defterinin yeni anahtarlar almaması ve kalan dosyaların program kaldırıldıktan sonra diskte tutulmamasıdır. Bu görevi gerçekleştirmek için standart bir dosya silme yeterlidir.

Arayüz, basit bir yapıya sahip normal bir pencereye dayanmaktadır; burada USB cihazınız olarak bir sürücü seçerek başlayabilirsiniz, ardından Debian Live 32/64 gibi çok uzun bir seçenek listesinden bir Linux dağıtımı seçebilirsiniz. -bit, Fedora 32/64-bit, Linux Mint 32/64-bit ve OpenSUSE Live 32/64-bit.

Ayrıca antivirüs araçları (örn. Acronis Antimalware CD’si, AVG Rescue CD’si), sistem yardımcı programları (örn. Önyükleme Onarım Diski 32/64-bit, Çevrimdışı NT Parolası ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Bölüm Sihirbazı, Sistem Kurtarma CD’si) ve diğer işletim sistemlerini eklemek de mümkündür. araçlar (örneğin, HP SmartStart 32/64-bit, Windows XP Yükleyici, Windows Vista / 7/8 Yükleyici) ve önyüklenebilir ISO’ları işlemek için.

Diskte söz konusu dosya yoksa, indirmek için YUMI’yi etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, USB cihazında kurulu dağıtımları görüntüleyip kaldırabilir, biçimlendirebilir ve tüm sürücüleri görüntüleyebilirsiniz. Birincil görevin başlatılması, bir düğmeye tıklanarak yapılır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

YUMI

 

 

Yazan: meto

YUMI 1.0.1.4a YAPILAN YORUMLAR