Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FrostWire 6.7.9

Please wait...

FrostWire  –  P2P Torrent Dosya Paylaşım ve MP3 İndirme

 

FrostWire bir dosya paylaşım programı olarak sadece dosya değil, aynı zamanda müzik paylaşımı ve müzik indirme imkanı sağlayan bir yazılımdır.

Bu program ile istediğiniz sanatçı ve şarkı adı ile arama yapabilir ve bulduğunuz şarkıları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yine aynı şekilde aradığınız video, mp3 veya programların isimlerine göre arama yaparak, bulduğunuz dosyaları indirebilirsiniz.

Daha öncelerden LimeWire diye bildiğimiz program ile aynı çalışma mantığına sahip bir programdır. LimeWire, en çok popüler olduğu dönemlerde, telif ihlalleri nedeni ile yasaklanmıştı. Frostwire ise bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.

Program tek bir arama kelimesi ile, aradığınız dosyaları bulmak için birçok farklı torrent arama motorları ve web sitelerine bağlanır. Dosya indirmek için tek tıklama yeterlidir. Fakat özellikle müzik dosyaları indirmek için öncelikli tercih edilen yazılımlardan biridir.

FrostWire

PROGRAM VİDEOSU

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
FrostWire
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
FrostWire 6.7.9 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  Kobra Celal
  2 sene önce

  Eskiden şarkı indirme programı olarak limewire vardı kaldırdılar. Frostwire daha önce kuruluydu bende. Dün bilgisayarı formatladım. Bugünde bunu arıyordum sisizn sitenizden indirmek nasip oldu. İnternetten şarkı indirmek isteyenlere öncelikli tavsiyem bu programdır. Haberiniz olsun

 • Avatar
  Görkem
  2 sene önce

  Valla harika. İstediğim şarkıları küt diye indiriyorum.

 • Avatar
  Semih
  3 sene önce

  Bu programla müzik indirmek oldukça kolay