Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RealPlayer – RealTimes 18.1.12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 2 votes)
Loading...

RealPlayer – Ücretsiz Medya Oynatma Programı

RealPlayer, video gibi medya dosyalarınızı oynatmak için kullanılan ücretsiz bir ses ve video oynatma programı. Bir çok program gibi bu programda, yeni bulut teknolojisini kullanarak daha kaliteli bir hizmet sunuyor.

RealPlayer yazılımını  FLV, WMV, MKV, DivX, XviD, MOV, AVI ve MP4 gibi dosya formatlarınız destekleyen bu yazılımı tablet bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

Ses ve görüntü dosyaları haricinde, JPEG, PNG ve GIF formatında resimleride görüntüleme özelliğine sahiptir. Her platform için kullanılabilir sürümüz olan bu yazılım ile, bant genişliği ve ekran boyutu ne olursa olsun, program tarafından otomatik olarak ayarlanır.

Bulut uygulaması sayesinde, sadece kablosuz ağınızı kullanarak bilgisayardan TV’nize bağlanıp videoaları TV’ye aktararak izleyebilirsiniz. Geçmişi eskiye dayanan ve oldukça popüler olan bu yazılımın en güzel özelliklerinden biride video indirme özelliğidir.

Daha önceleri olmayan bu özellik, sonradan eklendi. Ayrıca sadece kendine özgü olan .amr  formatındaki ses dosyalarını kullanabilmek için bu yazılıma ihtiyaç olurdu. Şimdi yeni nesil olarak geliştirilen Real Player, tüm ses ve video formatlarını desteklemektedir. Fakat düşük performanslı bilgisayarları oldukça zorladığını söyleyebiliriz.

 Özellikler:

 YouTube ve Vimeo gibi popüler sitelerden video indirme ve dönüştürme
 Videoları CD’ye yazma
 Fotoğraf ve videoları filtreleyerek daha sonra arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.
 Box One, Kindle Fire TV veya Roku, üzerinden RealTimes uygulamasını kullanabilirsiniz.
 RealCloud online videoları yedeklemek ve daha sonra kolayca erişme imkanı.
 Arkadaş veya bir grup ile özel fotoğrafları, videoları ve montaj yaptığınız çalışmaları paylaşabilirsiniz.
 Canlı albümler oluşturarak arkadaş ve akrabalarınızla paylaşabilirsiniz.

 

 

RealPlayer – RealTimes 18.1.12 YAPILAN YORUMLAR