Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Steam 2018

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Oyun Oynama, İndirme Programı ve Platformu

Steam, oyun severlerin bilgisayarlarında olması vazgeçilmez ve ücretsiz olarak kullanılan büyük bir oyun platformu.

Sayısız oyunları satın alabileceğiniz ve indirebileceğiniz bu platforma katılmak sizlere eşsiz imkanlar sağlıyor. Artık bir çok oyunun indirme linkleri Steam ile entegre çalışmaktadır. Kullanımı son derece kolay olan bu programı kurmak sureti ile, kurulum sırasında açacağınız bir kullanıcı hesabı ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Özellikle kendi sayfasından orjinal oyun indirmek ve yönetmek açısından oldukça yararlı bir programdır.

Bunun yanı sıra, platform üzerinden bir sosyal arkadaşlık ortamı da sağlamaktadır. Bu sayede edindiğiniz oyun arkadaşlarınız ile, online oyun oynama imkanına kavuşmuş olacaksınız. Yine bununla beraber, arkadaşlar arasında alım satım yapabilme imkanı da elde etmiş olacaksınız. Oyun severler için çok geniş imkanlar sağlayan bu programı indirerek, sizlerde Steam platformuna hemen dahi olabilirsiniz.

Steam

Steam 2018 BENZER İÇERİKLER
Steam 2018 YAPILAN YORUMLAR