Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yandex Browser 19.7.2

Please wait...

Yandex Browser – Popüler Web Tarayıcısı Yandex

 

Yandex Browser, Chrome kaynak projesi ile geliştirilmiş olan ücretsiz web tarayıcısı. İlk defa 2012 tarihinde piyasaya sürülmüş popüler internet tarayıcısı.

Bilgisayarların hayatımıza girmesinden sonra, yaygın olarak kullanılmaya başlayan internet için, bilgisayarlarımızda ki internet tarayıcıları önem kazanmaya başladı. Özellikle işletim sistemleri içerisinde hazır olarak gelen internet tarayıcıları, bu konuda ki rekabete öncülük etmiştir. Çok sayıda internet tarayıcısı yada bir diğer adıyla Web Tarayıcısı arasında ki bu rekabet, hızlılık ve güvenliğin yanısıra daha bir çok avantajı da beraberinde getirmiştir.

Yandex Browser, bu rekabet ortamı içerisinde geliştirilmiş ve zaman içerisinde kullanıcıların takdirini kazanmış popüler web tarayıcılar arasında ki yerini almıştır. Dahili program indirme yöneticisi, hızlı sörf, sekmeli sayfalar ve indirilen dosyaları Kaspersky üzerinden denetleme gibi pek çok özelliği bir arada bulunduruyor. Yine aynı şekilde, Opera Tarayıcı özelliklerinden biri olan ‘Opera Turbo’ özelliği de bu tarayıcıya hızlılık katması adına entegre edilmiştir.  Bir çok program kurulumu içerisinde otomatik kurulum olarak gömülmüş olmakla beraber, sitemizden direk indirip kurabilirsiniz.

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Yandex Browser
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Yandex Browser 19.7.2 YAPILAN YORUMLAR