Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
4K_Video_Downloader_ikon-removebg-preview

4K Video Downloader 4.20.2

4K Video Downloader – 4 K Video İndirme Programı

 

4K Video Downloader, Basit, kullanımı kolay ve hızlı bir uygulama. Kullanırken tüm favori İnternet videolarınızı yerel bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlayan video indirici.

Bu program farklı çevrimiçi platformlardan en sevdiğiniz videoları indirmek konusunda yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama kullanıcılara FLV, MP4, MKV veya 3GP videoları kaydetme imkanı sunuyor. Kullanıcıların hareket halindeyken birkaç eylem gerçekleştirmesini sağlayan sezgisel ve temiz bir düzen sunar. URL’leri doğrudan ana panele yapıştırabilir ve akış türüne göre video kalitesini seçebilirsiniz.

Ayrıca, programın video dosyasından ses çıkarmasını sağlamak mümkündür ve çıktı biçimini ve hedefini seçebilirsiniz. Ses dosyalarını şu dosya biçimlerine kaydedebilirsiniz: MP3, M4A veya OGG. Uygulama bir oynatma listesinin tamamını indirmeyi başarır veya seçilen videoyu yakalayabilir. Ayrıca, işi tamamlamak için zaman tahmini sunar ve indirme işleminin sonunda video dosyasının boyutu, dosya biçimi ve uzunluğu ile ilgili ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

4K Video Downloader

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
4K Video Downloader - 4 K Video İndirme Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

4K Video Downloader 4.20.2 BENZER İÇERİKLER
4K Video Downloader 4.20.2 YAPILAN YORUMLAR