4K_Video_Downloader_ikon-removebg-preview

4K Video Downloader 4.12.5.3670

4K Video Downloader – 4 K Video İndirme Programı

 

4K Video Downloader, Basit, kullanımı kolay ve hızlı bir uygulama. Kullanırken tüm favori İnternet videolarınızı yerel bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlayan video indirici.

4k Video Downloader, farklı çevrimiçi platformlardan en sevdiğiniz videoları indirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama kullanıcılara FLV, MP4, MKV veya 3GP videoları kaydetme imkanı sunuyor. Kullanıcıların hareket halindeyken birkaç eylem gerçekleştirmesini sağlayan sezgisel ve temiz bir düzen sunar. URL’leri doğrudan ana panele yapıştırabilir ve akış türüne göre video kalitesini seçebilirsiniz.

Ayrıca, programın video dosyasından ses çıkarmasını sağlamak mümkündür ve çıktı biçimini ve hedefini seçebilirsiniz. Ses dosyalarını şu dosya biçimlerine kaydedebilirsiniz: MP3, M4A veya OGG. Uygulama bir oynatma listesinin tamamını indirmeyi başarır veya seçilen videoyu yakalayabilir. Ayrıca, işi tamamlamak için zaman tahmini sunar ve indirme işleminin sonunda video dosyasının boyutu, dosya biçimi ve uzunluğu ile ilgili ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.

Not: Sayfamızdan programın Mac sürümünü de indirebilirsiniz.

4K Video Downloader

 

 

Yazan: meto

4K Video Downloader 4.12.5.3670 YAPILAN YORUMLAR