Citrio 50.0.2661.276

 
 

Citrio – Hızlı Web Tarayıcısı

 

Citrio, internette gezinmek için kullanabileceğiniz yeni ve oldukça iddialı bir web tarayıcısıdır. Hız performansı ile öne çıkmaktadır.

Akıllı indirme yöneticisi ile hızlı ve ücretsiz bir web tarayıcısı olarak kullanacağınız bu web tarayıcısı, sekmeli sayfa geçişi özelliği ile Chrome tarayıcı ile benzer görünümdedir. Tarayıcının hızlı başlangıç ​​zamanı, sorunsuz gezinme ve duyarlı eklentileri, şimdiye kadarki en rahat internette gezinmeyi sağlayacak.

Tarayıcı kullanımında en önemli konulardan biri de güvenlik konusudur. Citrio gizliliğinize saygı duyuyor ve kişisel bilgilerinizin hiçbirini toplamıyor. Tarayıcı, yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması ile sizi web’de güvende ve güvende tutmak için ve en son güvenlik önlemlerinin tümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için tasarlanmıştır.

Citrio, web mağazasında bulunan tüm eklenti ve eklentiler için tam desteğe sahiptir. İşlevselliğini arttırmak için, ihtiyacınız olabilecek özellikleri ekleyerek genişletebilirsiniz. Bu da tarayıcıyı kullanan herkes için özelleştirilebilir bir araç olduğu anlamına gelir.

Tarayıcıya entegre İndirme Yöneticisi, indirmelerinizin kontrolünü size verir. İndirilen tüm dosyalara tarayıcı üzerinden istediğiniz zaman erişebileceksiniz. Dahili indirme hızlandırıcısı indirmelerinizi daha hızlı almanızı ve indirmelerinizi 5 kata kadar hızlandırmanızı sağlar!

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!    Dikkat!: Bütün antivirus programları bu tarayıcı yazılımını zararlı yazılım olarak görmekte olduğu için, indirme linkleri kaldırılmıştır.

Citrio

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Citrio - Hızlı Web Tarayıcısı
Puanı
31star1star1stargraygray

Yazan: meto

Citrio 50.0.2661.276 BENZER İÇERİKLER
Citrio 50.0.2661.276 YAPILAN YORUMLAR