Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CloudMe ikon

CloudMe 1.11.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

CloudMe – Bulut Depolama Sistemi

 

CloudMe, bilgisayarınızda ki tüm dosya, klasör ve belgeleri yedekleme için kullanacağınız bulut senkronizasyon depolama uygulamasıdır.
Bu depolama hizmeti, hayatınızı biraz daha kolaylaştıran güvenli bir Avrupa altyapılı bir hizmettir. CloudMe ile dosyalarınızın nerede olduğu hakkında iki kez düşünmeniz gerekmez, her zaman yanınızda olurlar.  Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla tam olarak ne istediğinizi paylaşmanıza izin verir. Masaüstü klasörlerinde birlikte çalışın veya klasörleri web sayfası olarak yayınlayın.
Tümü şirket tarafından yönetilen çalışanlar, tedarikçiler, ortaklar ve müşteriler için paylaşılan bir alana sahip bir Bulut Dosya Sunucusu sağlar. Buluttaki bir dosya sunucusu gibidir, veriler her çalışan hesabında değil şirket hesabında saklanırdı.
AB’deki şirketler ve CEO’ları veya belirlenmiş veri denetleyicileri, kimin sebep olduğuna bakılmaksızın herhangi bir veri ihlalinden sorumludur. ABD veri aktarımlarına izin vermek için Privacy Shield gibi muafiyetlerin kullanılması, herhangi bir ihlal yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz. Neden risk almak? CloudMe, sizi gereksiz yere riske atmayan güvenli bir GDPR uyumlu AB hizmetidir.


VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!
CloudMe

Yazan: meto

CloudMe 1.11.7 YAPILAN YORUMLAR