Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

mrViewer 5.2.4

Please wait...

mrViewer  – Güçlü Medya Oynatma ve Resim Görüntüleme Programı

 

mrViewer, resim dosyalarını da görüntüleme özelliğine sahip güçlü bir medya oynatma programı olarak sizlere yardımcı olur. Kullanımı ücretsizdir.

MrViewer oynatma sırasında yakınlaştırma ve uzaklaştırma sağlayan bir özellik sağlar. Kare hızı, görüntü kazancı, gama, pozlama, çerçeve / Alan görüntüsünü  ayarlayarak gerçek zamanlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Program oynattığı dosya hakkında daha fazla bilgi ile birden fazla pencere görüntüleyebilir. ICC renk profilleri, bir vectorscope için gerçek zamanlı olarak güncelleme özelliğine de sahiptir.

Kaliteli görüntüleme özellikleri için, oynatma sırasında seçili dosyaların ayrıntılarını görüntüleme seçenekleri bulunuyor.  (Anaglyphs, üst / alt, geçmeli yan, yana, dama tahtası), animasyonlu GIF çeşitli 3D ortam türlerini oynarken veya farklı formatlarda (animasyonlu GIF> MP4) bunları kaydetmek için destek sağlar.

Profesyonel HDR görüntüleri için  çok yetenekli uzman işlevselliği de bulunmaktadır. (HDRI, çok kanallı, Multiview, çok parçalı dahil OpenEXR), çok kanallı PSD / TIFF / MIFF, 1.0 renk yönetimi, Renk Dönüşümü ve daha fazlası…Program standart dışı arayüzü ile çok daha zor gibi görünse de aslında kullanmı son derece kolay ve ücretsiz bir programdır. Fakat kendi denemelerimizde kullanım farklılığı nedeni ile diğer medya oynatma programlarına göre alışılmadık bir kullanıma sahip olmasından dolayı çok beğendiğimizi söyleyemeyiz.

mrViewer

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
mrViewer
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
mrViewer 5.2.4 YAPILAN YORUMLAR