Home Photo Studio

Home Photo Studio 10.0.0.1307

Home Photo Studio – Fotoğraf İşleme Programı

 

Home Photo Studio, eksiksiz bir görüntü işleme araçları seti sunan güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır.

Kullanışlı bir arayüz ve ayrıntılı bir yardım sistemi sayesinde, yazılımı öğrenmek kolaydır ve herhangi bir fotoğraf meraklısını yaratıcı bir şekilde meşgul etmek için yeterli seçenek sunar. Program ile dijital çekimlerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflar rötuşlanabilir, renk geliştirilebilir, kırmızı göz çıkarılabilir ve bulanık görüntüler daha net hale getirilebilir. Tüm bu değişiklikler farenin bir tıklaması ile yapılabilir.

Yorucu manuel düzenlemeye gerek olmadan fotoğraflarınızdaki renkleri hızla artırmak ve aydınlatma sorunlarını gidermek için otomatik düzeltmeyi kullanabilirsiniz. Resimlerinizdeki seçilen renkleri diğerlerini etkilemeden değiştirmek için Sanatsal Tonlama ve Renk Büyüsü seçeneğinden farklı hazır ayarlar uygulama imkanı da sağlar.Bir çok özelliklere sahip bir programdır. Bazen mevcut arka planı tamamen değiştirmek yerine istenmeyen nesneleri silmek daha iyidir. Uygun Kırpma aracıyla fotoğraflarınızdaki çöp, teller, diğer kişiler vb. Birkaç tıklamayla kurtulun. İşaretler, lekeler veya kırışıklıklar gibi farklı cilt kusurlarını yok etmek mümkündür.

Home Photo Studio

Yazan: meto

Home Photo Studio 10.0.0.1307 YAPILAN YORUMLAR