Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DP Animation Maker ikon

DP Animation Maker 3.5.16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

DP Animation Maker – Resimlere Animasyon Ekleme

 

DP Animation Maker, hareketli gif resim oluşturmak için tasarlanmıştır. Programı kullanarak, arka plan resimler ve hareketli resimler yapmak oldukça eğlenceli olacak.

Hiç arkadaşlarınız ile hareketli animasyon resimler paylaştınız mı? İşte bu program sayesinde inanılmaz resimler oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hem sizin için hem de onlar için oldukça eğlenceli olacak. Program sayesinde resimlere canlı efektler eklemek, sandığından çok daha kolaydır. Ayrıca, herhangi bir görüntüyü enerjik bir animasyona dönüştürmek için süper basit bir yoldur.

Uygulama, deneyimsiz kullanıcılar tarafından bile kullanımı çocuk oyuncağı haline getiren kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bununla birkaç dakika içinde animasyonlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Önce arka plan görüntünüzü eklemeniz ve ardından uygulamanın zengin kitaplığından animasyonlu nesneler ve efektler uygulamanız gerekir.

Bir proje birden fazla slayt içerebilir ve bunları animasyonlu GIF, AVI, MOV ve PNG sekansları formatlarının yanı sıra temelde herhangi bir sistemde çalıştırabileceğiniz bir EXE biçiminde dışa aktarabilirsiniz. Dışa aktarma formatlarını destekliyorsa tabletler ve telefonlar gibi çeşitli mobil cihazlar için hareketli arka planlar oluşturmak için uygulamayı da kullanabilirsiniz.

İster birkaç animasyonla ister karmaşık bir slayt gösterisi ile tek bir slayt oluşturmanız gerekse, DP Animation Maker size hem statik hem de animasyonlu nesneler, efektler, hareketli öğeler, film müzikleri, zamanlama ve fırçalar sağlar. Bu yeterli değilse, kendi GIF animasyonlarınızı çok iyi ekleyebilir ve projede kullanabilirsiniz.

DP Animation Maker, canlandırıldıkları akışkanlıkta gerçekten öne çıkan Sualtı, Su aynası, Ateş, Suyun üzerindeki halkalar, Matrix kodu ve Cam zili gibi efektler sunar. Bahsedilen tüm efektler için, ayarları değiştirebilir ve görünümlerini geliştirebilirsiniz.

Sabit ve hareketli nesneler de uygulamanın kütüphanesinden projelere eklenebilir. Oluşturduğunuz ortamın geri kalanıyla karışana kadar ekleyebileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz onlarca öğe elde edersiniz.

DP Animasyon Maker, bir sürü şeyler için animasyon videosu yapmaya yardımcı olur. Gerek iş, gerekse kişisel kullanım için olsun, animasyon oluşturmak için sizlere güçlü özellikler sunar. Esas iyi haber bu yazılımı kullanmak için bir bilgisayar dahisi olmak zorunda kalınmamasıdır. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiçbir özel beceri geremez. Herkes kullanabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

DP Animation Maker

 

 

 

Yazan: meto

DP Animation Maker 3.5.16 BENZER İÇERİKLER
DP Animation Maker 3.5.16 YAPILAN YORUMLAR