Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PhotoStage Slideshow Software ikon

PhotoStage Slideshow Software 10.40

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

PhotoStage Slideshow Software – Resimlere Slayt Yapma Programı

 

PhotoStage Slideshow Software, kolayca fotoğraf, video ve müzik slayt gösterileri yapmak için geliştirilmiş bir araçtır.

Program sayesinde, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca rötuşlayın veya geliştirin. Geçiş Efektleri: Kaydırma ve yakınlaştırma efektleri, fotoğraflarınızı hayata geçirmenizi sağlar. Solma geçiş efekti, slayt gösterinize profesyonel bir dokunuş verir. Efektleri gerçek zamanlı olarak ön izleyin. Efektin süresini özelleştirin.

Fotoğraf Optimizasyonu: Fotoğraf ve video için parlaklığı, doygunluğu ve rengi ince ayarlayın. Bir düğmeye tıklayarak en sevdiğiniz fotoğrafları ekleyin. Fotoğrafları kolayca kırpın, döndürün ve çevirin ve değişiklikleri gerçek zamanlı olarak önizleyin. Tek tek slaytlara metin başlıkları ekleyin. Tam bir slayt gösterisi sunumu için video klipler ekleyin.Ses Araçları: Slayt gösterinize müzik parçaları ekleyin. Bir düğmeye tıklayarak geçmişi kaydedin. Önceden kaydedilmiş anlatımları içe aktarın Paylaşın: DVD’ye yazın ve oturma odanızda TV’nizde izleyin. PSP, iPod, iPhone, 3GP cep telefonunda veya Pocket PC’de en son fotoğraflarınızı ve kliplerinizi gösterin. HD DVD’leri ve Blu-Ray Diskleri yazdırmanın en gelişmiş yolunu keşfedin. Bilgisayarınızdaki veya Internet’teki video dosyalarını çıktılayın ve daha fazla arkadaşınızla paylaşın.

Desteklenen Giriş Formatları: Görüntü: bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico Ses: wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg avi, orta, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, ham, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv ve daha fazlası. Video: avi, mpeg, wmv, divX, Xvid, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mp4, mov, asf, vob, ogm, .3gp, H.264, RM.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PhotoStage Slideshow Software

PROGRAM İLE RESİMLERE HAREKET EKLEME

Yazan: meto

PhotoStage Slideshow Software 10.40 BENZER İÇERİKLER
PhotoStage Slideshow Software 10.40 YAPILAN YORUMLAR