Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Photo_Organizer_ikon

Photo Organizer 1.1.0.12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Photo Organizer – Fotoğrafları Arşivleme Programı

 

 

Photo Organizer, dijital fotoğrafları arşivlemek ve optimize etmek için kullanacağınız bir dijital fotoğraf kütüphanesi oluşturma yazılımı.

Photo Organizer, fotoğrafları organize etmek ve fotoğraf arşivlerini yönetmek için tasarlanmıştır. Programın simgesi Picasa programı benzemekle beraber, diğer özellikleri de kısmen de olsa Picasa programına benzemektedir. Program ile resimleri meta etiketler ile gruplandırarak arşivleyebilir daha sonra ihtiyaç duyduğunuz resimleri filtre özelliği ile arayarak kolayca bulursunuz.

Görüntü dosyalarının yeniden adlandırılması, konumlandırmanız için onları daha kolay yönetilebilir ve kolaylaştırır. Fotoğraf Düzenleyici, fotoğraf çekilişine, kamera modeline vb. Göre düzenlenirken birden fazla fotoğrafın adını aynı anda değiştirmenize olanak tanır ve bunları farklı alt klasörlerde düzenler.

Programın diğer ekstra özellikleriden biri de, tüm fotoğrafları tarayarak ikiz fotoğrafları bulmak ve silmek için olanak sağlamasıdır. Bilindiği gibi bir resim dosyasının ikizi, sadece bilgisayarda gereksiz yer işgal ederek harddisk alanınızı işgal eder. Bu şekilde olan ikiz dosyaları silmek, fiziksel diskinizden daha çok yararlanmanızı sağlar.

Programın özelliklerinden biri de, resimleri toplu olarak adlandırma özelliğidir. Program ile çekilen tarihe ve fotoğraf makinesi modeli kriterine göre fotoğrafları organize ederken, aynı zamanda toplu olarak resim dosyalarının ismini değiştirme işlemi de yapabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcılarına fotoğrafları düzenlemek için ücretsiz kolaylık sağlayan bir programdır.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Photo Organizer

 

Yazan: meto

Photo Organizer 1.1.0.12 BENZER İÇERİKLER
Photo Organizer 1.1.0.12 YAPILAN YORUMLAR