Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Slimjet ikon

Slimjet 36.0.4.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Slimjet –  Alternatif Web Tarayıcısı

 

Slimjet, daha önce SlimBot adıyla tanıdığımız Windows, Linux ve Mac için geliştirilmiş hızlı ve tam özellikli ücretsiz web tarayıcısıdır.

Hızlı başlangıç ve hızlı web taramaları, yüksek hızlı webkit motoru tarafından desteklenmektedir. Otomatik form doldurma özelliği sayesinde, fare ve klavye girişlerini en düşük seviyede tutar. Diğer özellikleri arasında, İnternet güvenliği gerekleri olan şifre gizleme, pop-up önleme ve reklamları gizleme gibi özelliklere de sahiptir.Slimjet diğer tarayıcılar ile karşılaştırıldığında en önemli özellik olarak güvenlik ortaya çıkıyor. Kullandığımız bir çok platform, bizleri takip ediyorlar. SlimBoat sayesinde onların bizim bilgilerimizi takip etme olanakları kısıtlanıyor.Çevrimiçi yaptığınız her şeyi izlemeye çalışan, rahatsız edici reklamlardan bıktınız, gözlerinizi tahriş ediyor ve zamanınızı boşa mı harcıyorsunuz? TÜM reklamları otomatik olarak engelleyen tarayıcıya hoş geldiniz. Eklenti, tercih veya yapılandırma gerekmez. Yıldırım hızında hızlı ve temiz bir sörfün keyfini çıkarın.

Nereye giderseniz gidin, Facebook veya Google gibi büyük şirketler tarafından her zaman izlenmekten bıktınız mı? Burada rahatlayabilirsiniz. Açık kaynaklı Chromium projesinden yeniden üretilen Slimjet, herhangi bir kullanım verisini Chrome gibi Google’a geri göndermiyor. Bunun da ötesinde, müdahaleci işletmeler tarafından gizliliğinize saldırmak (örneğin, kimliğinizi izlemek veya davranışınızı belirlemek için) çeşitli girişimlerini engellemek için en gelişmiş izleme karşıtı teknolojiyle donanmıştır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Slimjet

 

 

 

Yazan: meto

Slimjet 36.0.4.0 BENZER İÇERİKLER
Slimjet 36.0.4.0 YAPILAN YORUMLAR