Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon1

Throttle 8.3.7.2022

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Throttle – İnternet Hızlandırma Programı

 

Throttle, İnternet hızını ve performansını artırmak için modem ayarlarını değiştiren bir optimizasyon programı.

Throttle , modeminizin daha hızlı çalışması ve çevrimiçi olduğunuzda size hız kazandırması için işletim sistemini optimize etmeyi vaat eden, sizi etkileyebilecek isimlerden biridir. Uygulama, yeni başlayanlar olsun ya da olmasın, her tür kullanıcı tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle ara yüz kullanımı oldukça basittir.

Kullanılabilir yalnızca üç ayar vardır, bu nedenle işi birkaç tıklamayla tamamlamanız gerekir. Böylece, kullandığınız işletim sistemini seçmeniz, modem türünü ve hız ayarını seçmeniz istenir. Jenerik olanlar da dahil olmak üzere birden fazla modem türü vardır, bu nedenle hangi tür modeme sahip olduğunuzdan emin değilseniz endişelenmeyin. Kablo modem, ISDN modem, uydu modem veya Yerel Alan Bağlantısı için özel ayarlar bile vardır. Böylece programı kullanırken başınız belaya girmez.

Hala alışmakta zorluk çekiyorsanız, yardım dosyasına bir göz atın. Geliştirici, size her zaman rehberlik edecek ayrıntılı bir yardım kılavuzu eklemiştir, bu nedenle yeni başlayanlar kesinlikle oraya bir göz atmalıdır. Program ile ilgili iyi olan şey, her zaman basit bir araç olarak kalmasıdır. Ayarları optimize etmek ve uygulamanın modeme bellek tahsisini kontrol etmesine, DNS aramasını optimize etmesine, TTL ayarlarını değiştirmesine, HTTP istek sınırını artırmasına ve ağ bant genişliği izinlerini değiştirmesine izin vermek için yalnızca üç tıklama yeterlidir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Throttle

 

 

Yazan: meto

Throttle 8.3.7.2022 YAPILAN YORUMLAR