Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
uTorrent ikon

µTorrent 3.5.5.46514

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

19uTorrent – Torrent Dosya İndirme Programı

 

uTorrent, İnternet ‘te dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz Bir çok indirme programlarına göre en çok bilinen ve en çok kullanılan web tabanlı  indirme programlarından biridir.

Program sayesinde İnternet’e bağlı  tüm bilgisayar kullanıcıları arasında dosyaları bulmak ve indirmek oldukça hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Programın kolay ve kullanışlı olması ise, diğer torrent programları ile karşılaştırıldığında, daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Genel olarak mükemmel dosya paylaşımı haricinde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bilgisayarınız açık ve online olduğunda, aranan mevcut bir dosya sizde varsa, arayan kişinin bilgisayarında da bulunan bu program, aradığı programı sizin bilgisayarınızdan görür ve indirmeye başlar.

Bu da şu demektir; sizdeki program telif içeriğine sahip  ve dağıtım izniniz yok ise, paylaşım programları ile sizin bilgisayarınızdan indirilmesi, sizin o dosyayı izinsiz olarak dağıttığınız anlamına ve telif ihlali yaptığınız anlamına gelir.

Bu durum size istemediğiniz halde bir telif suçu işlemenize ve cezalandırılmanıza yol açabilir. Bu programlarla dosya indirme ve paylaşımları yapmak istiyorsanız, kullandığınız programların, müzik ve videoların yasal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu program artık web tabanlı olarak çalışıyor.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

uTorrent

 

Özellikler:

Torrentleri, dosyanın tamamlanmasını beklemeden, indirilirken seyredin ya da önizleme.
HD medya oynatıcı içerir, ya da herhangi bir mobil cihazda oynatmak için dönüştürün.
Her zaman yeni özellikler eklemektedir. Bunların keyfini ekstra ücret ödemeden sürün.
İndirmeleri otomatik olarak virüs ve zararlı yazılımlar için taratarak kişisel bilgisayarınızı güvende tutun.
Güncellemelere ve en son özelliklere herkesten önce erişim sağlayın.
Pro bir kullanıcı ve destekçisi olarak, reklamsız bir deneyimin keyfini sürebilirsiniz.

Yazan: meto

µTorrent 3.5.5.46514 YAPILAN YORUMLAR