Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Waterfox 4.0.8

Waterfox – Firefox Tabanlı Hızlı Web Tarayıcısı

 

Waterfox , özellikle 64 bit mimari için tasarlanmış yüksek hızlı, güvenilir ve güvenli bir web tarayıcısı. Hızlı olması ile dikkat çekmektedir.

Firefox kaynak koduna ve motoruna dayanan uygulama, tarama hızı ve güvenilirliğini garanti eden Intel’in C++ Derleyicisi kullanılarak derlenmiştir.

Bu tarayıcı, Firefox kullanıcılarının bildiği ve rahat olduğu iyi bilinen tasarımı sunduğu için kullanımı kolaydır. Aynı zamanda, bu program bilinen tarayıcı çözümlerinden daha hızlıdır ve bazı güzel özelliklerle birlikte gelir.

Örneğin, özel sekmeler oluşturabilir veya mevcut sekme oturumunuzu özel bir oturuma dönüştürebilirsiniz. Diğer tarayıcılarla karşılaştırıldığında, bu kullanışlıdır çünkü kullanıcıların otomatik olarak ayrı bir pencerede yeni bir oturum başlatmasını sağlamaz.

Tasarımına gelince, diğer tarayıcılardan bile daha rahat ve kullanışlıdır. 25’in üzerinde yerleşik dil seçeneğine sahiptir ve kullanıcıların harici paketleri veya eklentileri indirmesini ve yüklemesini gerektirmez.

Tarayıcı, Firefox’un tüm avantajlarıyla birlikte gelir ve sistem kaynaklarını korurken güçlü özelleştirme seçenekleri ve güvenlik özellikleri sunar. Sekme tabanlı arayüzü, aynı anda birden fazla sayfa açmanıza olanak tanır.

Akıllı yer imleri, bir indirme yöneticisi, sekme gruplama ve yazım denetimi, sunduğu avantajlardan sadece birkaçıdır. Ayrıca, bir açılır pencere engelleyici ile birlikte gelir ve bildirilen saldırı sitelerine ve web sahteciliğine erişimi kısıtlayarak bilgisayarınızı virüslere ve casus yazılımlara karşı korur.

Ayrıca Waterfox, ‘Web Konsolu’, ‘Hata Ayıklayıcı’ veya ‘Stil Düzenleyici’ gibi özellikle web geliştiricileri için tasarlanmış bir dizi araç içerir.

Uygulama, tıpkı Firefox gibi , eklenti yöneticisini kullanarak kullanıcılarına kendi ihtiyaç ve gereksinimlerine göre özelleştirme imkanı sunuyor. Tüm 64-bit Firefox uzantıları bu tarayıcı ile de uyumludur, böylece tarayıcıya yeni işlevler eklemenize ve görünümünün ve özelliklerinin neredeyse her yönünü değiştirmenize olanak tanır.

Proxy bağlantıları aracılığıyla anonim gezinme, özel tarama, parola yöneticisi, önbellek yönetimi araçları ve çevrimdışı gezinme, bu tarayıcının size sağladığı diğer özelliklerdir.

Firefox Sync‘ özelliği Waterfox’ta da bulunur ve birden fazla bilgisayar arasında yer imlerinin, şifrelerin ve eklentilerin senkronizasyonuna izin verir. Güçlü özellikleri ve kişiselleştirme olanakları, onu 64-bit bilgisayar kullanıcıları için harika bir tarama aracı haline getiriyor.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Waterfox

İNCELEME VİDEOSU

 

Yazan: meto

Waterfox 4.0.8 BENZER İÇERİKLER
Waterfox 4.0.8 YAPILAN YORUMLAR