Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TeamViewer 13.1.3629

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Uzaktaki Bilgisayara Erişim Programı

TeamViewer, iki bilgisayar arasında uzaktan bağlantı kurabilmenizi sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde uzaktan yardım ve destek sağlayabilirsiniz.

Çoğunlukla bizler de zaman zaman kullandığı bu yazılım ile, uzaktaki arkadaşlarımızın bilgisayarlarında yaşadıkları problemlere  çözüm desteği sağlamışızdır. Bu yazılım ile karşılıklı bağlanabilmek için, her iki bilgisayarda da bu yazılımın kurulu olması gerekmektedir. Karşılıklı olarak girilecek şifrelerle güvenli bağlantı sağlayabilirsiniz. Bağlantı kurmanız sadece bir kaç saniye içerisinde gerçekleşir.

Bağlantı gerçekleştikten sonra, sanki karşı taraftaki bilgisayarın karşısında oturuyormuş gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. TeamViewer ile uzak yardım dışında, bu yazılım sayesinde farklı iki yerdeki bilgisayarlarınızı yönetebilirsiniz. Bir çok yazılım firmaları tarafından, yazılımlara entegre edilerek, iş ile ev veya ofis ile fabrika arasında ki bilgisayarları yönetme imkanı sağlamaktadırlar.

Özellikle cari muhasebe otomasyonu kullanan firmalar, ofisden depodaki bilgisayara veya depodan ofisteki bilgisayara bağlanarak, muhasebe giriş çıkışlarını yönetebilmektedirler. Bunun dışında, firmalar çeşitli stok otomasyonları ile beraber, depo mağaza departmanları arasında sipariş giriş ve çıkışlarını yapabilmektedirler.

Bu program, uzaktaki bilgisayara erişim amaçlı olarak kullanılan bir çok program içerisinden en popüler olanlardandır. Ücretsiz ve Türkçe olması özelliği ile en çok indirilenler arasındadır.

TeamViewer

Özellikler:

 Ömür boyu lisans
 Hepsi Tek Bir Pakette çözümü
 Hızlı yatırım geri dönüşü
 Ücretsiz Host bilgisayar kurulumu
 En yüksek güvenlik standartları
 Sorunsuz çalışma – güvenlik duvarları aktifken bile
 Optimum performans

 

TeamViewer 13.1.3629 YAPILAN YORUMLAR