Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Auto Email Sender ikon

Auto Email Sender 1.5.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Auto Email Sender – Toplu Mail Gönderme Programı

 

Auto Email Sender, küçük ve temiz bir ücretsiz otomatik SMTP e-posta gönderme aracıdır. Bir e-posta adresi listesi eklediğiniz sürece, SMTP aracılığıyla tüm e-posta adreslerine tek tek otomatik olarak e-posta veya Bülten gönderebilir. Programın düşük hızda veya yüksek hızda e-posta göndermesine izin vermek için aralık süresini ayarlayabilirsiniz.

Otomatik E-posta Gönderici, hem HTML hem de düz metin e-posta biçimlerini destekler ve ayrıca birden çok ek eklemeyi destekler. Bunlara ek olarak, bir günlük kayıt penceresi, başarısız e-posta listesi penceresi ve bir SSL şifreleme işlevi de vardır. Otomatik E-posta Göndericisinin dosya boyutu son derece küçüktür: yükleyici 0,9 MB’dir ve ZIP taşınabilir paketi yalnızca 60 KB’dir!

Otomatik E-posta Gönderici, göndermek için SMTP sunucusunu kullanır (Outlook vb. tüm posta istemcileri gibi, posta göndermek için SMTP kullanır). Göndermek için SMTP kullanmanın avantajları ve dezavantajları vardır. Posta göndermek için SMTP kullanmak çok yaygın bir yoldur, posta içeriğiniz spam olmadığı sürece spam posta kutusuna konmaz.

SMTP sunucusu genellikle posta kutusu sağlayıcısı tarafından sağlanır. Müşterilerin spam göndermesini önlemek için posta kutusu sağlayıcısı, müşteriler tarafından gönderilen e-postaların sayısını sınırlayacaktır. Özellikle, ücretsiz posta kutusu sınırı daha katı olacaktır (bazı günler, günde yalnızca bir düzine veya düzinelerce e-posta gönderilebilir), ücretli posta kutusu sınırı nispeten gevşek olacaktır, ancak genellikle gönderilen e-postaların sayısını ve sıklığını da sınırlayacaktır.

Auto Email Sender

 

Yazan: meto

Auto Email Sender 1.5.1.0 YAPILAN YORUMLAR