Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Blizz ikon

TeamViewer Meeting 15.30.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

TeamViewer Meeting – Videolu Görüşme Konferans Programı

 

TeamViewer Meeting, ekipleriniz ve müşterilerinizle her yerden, her zaman daha iyi iletişim kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm temel toplantı araçlarını masaüstünüze yükler.

TeamViewer Meeting, Aynı zamanda yüz yüze buluşmaları gerçekleştirmek isteyen insan grupları için tasarlanmış profesyonel bir çevrim içi toplantı programıolarak değerlendirilmektedir. TeamViewer tarafından desteklenen bu program, eksiksiz bir temel toplantı araçları yelpazesi aracılığıyla işbirliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır ve bunların arasında ekran paylaşma işlevi bulunmaktadır. Kullanıcılar, bir projenin tüm ayrıntılarını ekip ile birlikte analiz etmek için yalnızca belirli bir pencereyi gösterebilir veya cihazlarının tüm ekranını gösterebilir.

Programın geliştiricileri Team Viewer, sadece yüksek kaliteli video konferans sağlamak için orada olmayan bir araç yaptılar. Bu program aynı anda birden fazla kişinin görüşme olanak sağlıyor. Tüm bunlar, bir RSA 2048-bit  özel anahtar değişimini kullanan tek bir aramada yapılmaktadır. Böylece tartıştığınız her şey, yüz yüze bir toplantıda kapısı kapalı bir odadaymış gibi gizli kalır.

Ayrıca, Team Viewer’ın sunduğu AES 256-bit uçtan-uca oturum şifrelemesi, kimsenin gözetlememesini sağlar . Bir iş aracı olarak son derece esnektir. Çünkü her türden cihaz bir oturuma bağlanabilir. Windows, iOS ve Android üzerinde çalışır. Böylece herhangi bir işletim sistemine sahip kullanıcıların ihtiyaçları karşılanır. Dahası, çevrim içi bir toplantı başlatmak için çok az bilgi veya teknik uzmanlık gerektirir. Temsilcilerin ülkenin her yerinde olabileceği satış toplantıları veya merkezden ev eksenli çalışanlarla iletişim halinde kalmak için idealdir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

TeamViewer Meeting

 

Özellikleri:

  • Çevrimiçi toplantıları başlatın ve katılın.
  • Tüm kişileri tek bir listede görün.
  • Bir toplantıdaki tüm kişilerle aynı anda iletişim kurun veya her arkadaşınız ve meslektaşınızla ayrı ayrı sohbet edin.
  • VoIP ve telefon görüşmeleri arasında seçim yapın.
  • Görüntü paylaşmak için kullanın.

 

Yazan: meto

TeamViewer Meeting 15.30.3 YAPILAN YORUMLAR