Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
line ikon

LINE 6.3.2.2338

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Line – Ücretsiz Görüşme Programı

 

Line, sadece akıllı cihazlar için değildir. Aynı şekilde windows masasütünden kullanarak ücretsiz arama ve görüşme yapma imkanı sağlar.

Akıllı cihazlarla hayatımıza giren ve oldukça popüler olan bu mesajlaşma ve iletişim programı sayesinde windows kullanıcıları, iPhone ve Android cihaz kullanan arkadaşları ile masaüstünden iletişim kurabilecekler. Ücretsiz görüntülü arama ve mesajlaşma yapma imkanı sağlayan bu programın sağladığı ayrıcalıklardan faydalanın. Oldukça eğlenceli sticker şekiller sağlayan bu programla, aynı telefonlarda olduğu gibi durumunuzu ifade eden stickerler yollarsınız.

Line’ın masaüstü sürümü, klasik anlık mesajlaşma yazılım yaklaşımını tercih edenler, evlerinin rahatlığında arkadaşları ve aileleriyle iletişim kurabilmek için oluşturuldu. Öne çıkan özellikler arasında zengin ifadeler ve çıkartmalar, dosya aktarımları, sesli aramalar, grup mesajlaşma ve daha fazlası bulunur.

Anlık mesajlaşma programına erişim sağlamak için bir hesap gereklidir; daha sonra, başarılı bir kimlik doğrulamasını kolaylaştıracak bir mobil cihazla masaüstü uygulaması tarafından oluşturulan bir barkodu taramayı içeren QR tabanlı bir prosedür kullanarak oturum açabilirsiniz.

LINE, sohbetleri kaydetme olasılığı ile hızlı anlık mesajlaşma oturumlarına izin veren kullanıcı dostu bir ortam sağlar. Bükülme, konuşmaların görüntülenme biçiminden gelir; her mesaj, iPhone ve Android mesajlarına çok benzeyen, yenilikçi ve eğlenceli yeşil bir balon içinde gösterilir.

Son mesajlar, herhangi bir konuşmaya anında erişim sağlayan ayrı bir bölümde saklanır ve saklanır. Sohbetler tek bir üye veya bir grup arkadaş ile yapılabilir ve sesli görüşmeler de bir seçenektir.

Yeni bir mesaj aldığınızda, bir açılır pencere veya bir sesle bilgilendirilirsiniz (veya her ikisi de, bunu Ayarlar penceresinden ayarlayabilirsiniz). Ek olarak, tam gizlilik koruması için kullanıcıları listenizden engelleyebilir veya arkadaşlarınızı gizleyebilirsiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Line for windows

 

 

 

Yazan: meto

LINE 6.3.2.2338 YAPILAN YORUMLAR