JAlbum14.1 -  Ücretsiz Web Albümü Oluşturma Programı İndir
JAlbum 14.1
Lisans : Deneme
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Boyut : 106 Mb
Üretici :
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 11 Eki 2017
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 106 Mb
  • JAlbum 14.1
  • JAlbum 14.1
  • JAlbum 14.1

Web Albümü Oluşturma

tarafından 2 ay önce

JAlbum, dijital kameralarınızla çektiğiniz fotoğrafları albüm yaparak, İnternet ortamında paylaşmanızı sağlayan bir yazılımdır.

Kolay kullanılabilir özelliği ile, resimlerinizi sürükle bırak şeklinde programa atabilir ve çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Resimleri düzenleme işlemini tamamladıktan sonra web albümü şeklinde İnternet’te yayınlayabilirsiniz. Slayt hazırlığı yaparken kullanacağınız harici ses dosyaları için, çok sayıda ses ve video formatını destekleme özelliğine sahiptir.

JAlbum  ile çalışmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken dosyaları sürükleyip bırakmak. Kolaylıkla temiz ve şık fotoğraf galerileri oluşturun. Java tabanlı çalışan bir program olarak sorunsuz kullanabileceğiniz programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Programın deneme sürümünü sitemizden indirip sizlerde deneyebilirsiniz. Beğendiğinizde, satandart sürümü olarak 39 Euro’dan başlayıp 59 Euro’luk Power sürümüne kadar dört farklı seçeneklereden birini satın alabilirsiniz.

jalbum

Özellikler:

 Güzel web albümleri oluşturursunuz; bu yazılımı kullanarak profesyonel web albümleri oluşturmanız oldukça kolay. Kendi kişisel kullanımınız için özelleştirebilirsiniz.
 Kullanması kolay; benzersiz ara yüzü sayesinde sürükle bırak tekniği kullanarak fotoğraf ve videolarınızı ekleyebilirsiniz. Albümlerinizi yönetebileceğiniz klasörler oluşturabilirsiniz. Ayrıca sağ tıklama ile bir çok işlevselliklere kolayca ulaşabilirsiniz.
 Herhangi bir siteye yükleyebilirsiniz; oluşturduğunuz albümlerinizi çeşitli siteleriniz de paylaşmak istediğinizde, program size bu imkanı da sağlamaktadır. Bunu yaparken ister Jalbum kendi sitesinden, isterseniz kendi blog sitelerinizden paylaşabilirsiniz.
Büyük resim desteği; Jalbum büyük resimleri daha fazla arşivleyebilmek için optimize edilmiştir. Böylece istediğiniz zaman albümlerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

 

* Lütfen Programlar hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşınız. Bilgi ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

JAlbum 14.1 İçin Yorum Yapabilirsiniz

*

Kategori'den Benzer Programlar

1 Picosmos Shows 1.13.0.0 40 views kez indirildi
2 ACDSee Pro 10.4 169 views kez indirildi
3 Nik Collection 1.2.11 103 views kez indirildi
4 Photoscape 3.7 378 views kez indirildi
5 Ashampoo Slideshow Studio 2017 408 views kez indirildi
6 LightShot 5.4.0.10 498 views kez indirildi
7 XnView Mac 1.73  312 views kez indirildi
8 Image Racer 4.0 13 views kez indirildi
9 PhotoStage Slideshow 4.13 48 views kez indirildi
10 XnView MP 0.84 Linux 271 views kez indirildi