Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Emsisoft Emergency Kit 2022.1.0.11328

Emsisoft Emergency Kit – Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Aracı

 

Emsisoft Emergency Kit, bilgisayarı korumak için tasarlanmış, sezgisel olarak tasarlanmış, hızlı ve hemen hemen herkes tarafından kullanımı kolay kötü amaçlı yazılım algılama ve temizleme araçları içerir.

Günümüzde çoğu insan, bilgisayarlarının, kullandıkları her saniyede virüsler, rootkit’ler, botlar, truva atları ve casus yazılımlar tarafından tehdit ediliyor. Bu yüzden etkili ve verimli bir güvenlik çözümüne sahip olmak oldukça değerli bir ihtiyaç.

Bu yüzden Emsisoft Acil Durum Kitini dikkate almanız gerekiyor. Değerli belgeler ve özel bilgilerle birlikte bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birden çok uygulamadan oluşur.

Temel uygulama olan Emsisoft Emergency Kit Scanner, casus yazılımlar, reklam yazılımları, virüsler, solucanlar, truva atları, çeviriciler, tuş kaydedicileri ve diğer kötü amaçlı programları tespit etmek için idealdir. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım bileşeni tespit edilirse, bunları karantinaya almayı ve silmeyi seçebilirsiniz.

Dört tarama türünün her biri kesin sonuçlar verir ve her duruma uygun şekilde tasarlanmıştır. Etkin programlar ve casus yazılım izleri için hızlı bir bakım taraması, derin bir sistem taraması ve belirli dosya türleri için hedeflenmiş bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

GUI söz konusu olduğunda, temiz, kapsamlıdır ve taramaları basit bir şekilde gerçekleştirmeniz için ihtiyacınız olan tüm rehberliği sunar. Eğer bir sistem yöneticisi veya güvenlik uzmanıysanız, Emsisoft Acil Durum Kitinin komut satırı aracı kullanılarak da çalıştırılabileceğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız.

İleri düzey bir kullanıcıysanız, HiJackFree bileşeni size büyük bir destek sunar. İşlemlerde, otomatik çalıştırmalarda, hizmetlerde ve sistem yapılandırmasında bulunan casus yazılımları, korsanları, solucanları, truva atlarını ve reklam yazılımlarını manuel olarak  kaldırmanızı sağlar.

Karmaşık kötü amaçlı yazılım bulaşmalarıyla başa çıkmak bu programı için bir sorun değildir. Bileşenlerinden bir diğeri olan BlitzBlank, kendisini sisteminize derinlemesine yerleştiren kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için imkan tanır. İşletim sisteminiz yüklenmeden önce, Önyükleme işlemi sırasında virüslü dosyaları, kayıt defteri girdilerini ve sürücüleri kalıcı olarak silme imkanı sağlar.

İster sadece internette geziniyor olun, ister günlük olarak karmaşık kötü amaçlı yazılım saldırılarıyla uğraşıyor olun, Emsisoft Acil Durum Kiti her türlü sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Emsisoft Emergency Kit

İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

Emsisoft Emergency Kit 2022.1.0.11328 BENZER İÇERİKLER
Emsisoft Emergency Kit 2022.1.0.11328 YAPILAN YORUMLAR