Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FastPictureViewer ikon

FastPictureViewer 1.9.360

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

FastPictureViewer – Fotoğraf Görüntüleme Programı

 

FastPictureViewer, fotoğrafçılar için tasarlanmış bir resim görüntüleme yazılımı. Basit ve kullanışlı bir program olmakla beraber, tüm windows işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Bu program, Adobe Lightroom ve diğer dijital varlık yönetimi sistemlerine en iyi yoldaştır: geliştirme ve düzenleme için içe aktarmadan önce resimlerinizi ayıklamak için kullanabilirsiniz. Bir görüntüyü tutmak isteyip istemediğinize karar vermek için gereken tüm araçlara sahip olan FPV Pro: güvenilir renk sunumu için tam renk yönetimi, netliği kontrol etmek için anında% 100 ve geri yakınlaştırma, netliği kontrol etmek için pozlama, anında RGB histogramı, Anlık kayıp gölgeler / açık tonlar, engellenen gölgelerin ve yanmış vurgular bölgelerinin nerede olduğunu ve kapsamını ve bir bakışta anında EXIF ​​çekim verisinin nerede olduğunu görmek için işlerinizi kolaylaştırır.

Çağdaş bir DSLR (16-20MP) ile çekilen 1000 ham görüntüden oluşan  bir düğün veya spor fotoğrafçısı olduğunuzu varsayalım. İlk göreviniz bu görüntüleri gözden geçirmek ve daha fazla işlenmeyi hak edenleri resimleri seçmektir. İşleme ve yazdırma için görüntülerin% 10’unu seçeceğinizi varsayalım. Hızlı işlemcili ve hızlı diskiş olan (örneğin bir SSD ve hızlı SATA sürücülü Intel i7 makinesi) yeni nesil bir bilgisayarınız varsa.Bu örnekte, FastPictureViewer Pro’yu Adobe Lightroom’dan önce hemen işleyemeyeceğiniz görüntülerin% 90’ını ayıklamak için kullanarak, 1000 görüntü işinde yaklaşık 50 dakika kazanmanızı sağlar. Tasarrufların çoğu, Lightroom’daki tüm görüntüleri içe aktarmamak ve beklemek, ardından istemediğiniz bir şeyi silmek veya bir kenara koymaktan geliyor.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Fastpictureviewer

 

 

Yazan: meto

FastPictureViewer 1.9.360 YAPILAN YORUMLAR