Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BitReplica_ikon-removebg-preview

BitReplica 2.4.0.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

BitReplica – Yedekleme Programı

 

BitReplica ücretsiz olarak verileri  yedekleme imkanı sağlar. Böylece önemli belgeleri, fotoğrafları, müzikleri, videoları ve diğer verileri koruma şansı elde edersiniz..

Program, farklı ayarlarla birden fazla yedekleme profili oluşturmanıza izin verir. İşi kişisel dosyalardan, belgelerden fotoğraflardan ayırabilir veya diğer kuralları ayarlayabilirsiniz. Profil Sihirbazı, seçim yapabileceğiniz standart Windows konumlarının ve dosya kategorilerinin bir listesini sunarak yedekleme için dosya seçmeyi çok kolaylaştırır. Bunlar arasında e-posta kişileri, resimler, videolar, Belgelerim klasöründe tutulan belgeler, e-posta istemcisi veya web tarayıcı profilleri bulunur.

Sabit sürücünüze göz atarak ve listeye konumlar ekleyerek ek klasörler ve dosyalar ekleyebilirsiniz. Program, yedeklenen öğelerle ilişkili güvenlik ayarlarını ve diğer benzer verileri kaydetmenize bile izin verir. Bu seçenek profil ayarlarında yapılandırılabilir. Otomatik yedekleme saatlik, günlük veya haftalık olarak çalışacak şekilde planlanabilir veya sizin için uygun olduğunda manuel olarak yedeklersiniz.Her iki konumdan da çalışabileceğiniz özdeş dosya kümeleri oluşturmak için ağa bağlı iki sürücüdeki dosyaları senkronize edin; artık iki çalışma bilgisayarı arasında veya masaüstünüz ile dizüstü bilgisayarınız arasında geçiş yaparken değişiklikleri manuel olarak aktarmak zorunda kalmanıza gerek yok. Yedekleri standart CD veya DVD boyutlarına göre birimlere böler, böylece daha sonra disklere yazılabilir.

BitReplica, artımlı veya diferansiyel yedekleme motorları kullanarak tam yedeklemeler oluşturmanıza veya disk alanından tasarruf etmenize olanak tanır. Kaydedilen verileri geri yüklemek de kolaydır. Geri Yükle düğmesine tek bir tıklama ile tüm yedeklemeyi geri yükleyebilir veya normal bir klasör gibi göz atabilir ve geri yüklemek istediğiniz öğeleri tek tek seçebilirsiniz. Yıllarca süren değerli anılarınızın veya saatlerce belge çalışmasının bir sabit disk çökmesinde veya başka bir PC felaketinde kaybolmasına izin vermeyin.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

BitReplica